„Ateitis“ darsyk solidžiai triumfavo antroje lygoje

Lietuvos antrosios lygos pietų zonos rungtynėse Vilniaus „Ateities“ futbolininkai 5:1 sutriuškino Marijampolės „Sūduvos B“ ekipą bei turnyro lentelėje pakilo į ketvirtąją vietą. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Marius Zabarauskas, du – Gabrielius Bilevičius.

Lyginant su paskutinėmis rungtynėmis prieš Utenos „Utenį“, „Ateities“ sudėtis pasikeitė gana kardinaliai – šįsyk dėl diskvalifikacijos komandai nepadėjo Remigijus Semėnas, o dėl nelaimės šeimoje – broliai Lukas ir Tomas Katiliai, taip pat Adomas Knyva. Juos pakeitė iš kelionės po Jungtines Valstijas grįžęs kapitonas Robertas Šuškevičius, Oumaras Gaye, Erikas Mitsui ir Haroldas Česnulevičius.

Nuo pat dvikovos pradžios „Ateitis“ turėjo teritorinę ir žaidybinę persvarą, tačiau ji nebuvo tokia milžiniška kaip gali atrodyti pažiūrėjus į galutinį rezultatą.

Pirmasis įvartis krito sužaidus kiek daugiau nei trečdalį pirmajame kėlinyje. Po kampinio galva pasižymėjo Marius Zabarauskas. Tik vasarą prie „Ateities“ prisijungęs puolėjas per ketverias rungtynes įmušė jau devynis įvarčius.

Jis, beje, pelnė ir antrąjį susitikimo įvartį. Pabėgęs nuo varžovų M.Zabarauskas užtikrintai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Po pertraukos „Sūduvos B“ jaunimas skirtumą sušvelnino ir vienu metu atrodė, kad gali perimti iniciatyvą, bet 75 minutę varžovų saugas Domantas Plikis užsidirbo antrąją geltoną kortelę bei buvo pašalintas iš aikštės.

Nuo tos akimirkos „Ateitis“ parodė savo klasę ir iškovojo įtikinamą pergalę. Vos po minutės savo trečiąjį įvartį pelnė M.Zabarauskas. Verta pažymėti, kad jis prieš įmušant marijampoliečiams, nepasinaudojo fantastine proga bei nepadėjo taško rungtynėse.

Besibaigiant dvikovai, dusyk pasižymėjo penkiolikmetis G.Bilevičius. Galime neabejoti, kad šis jaunuolis 2019 metų rugsėjo 24 dienos nepamirš ilgai.