„Ateitis“ elitinėje lygoje nukovė lyderius

Įspūdingo grožio „Elitinės lygos“ rungtynėse Vilniaus „Ateities“ U-16 komanda po baudinių serijos įveikė turnyro lyderę Nacionalinės Futbolo Akademijos komandą, kuriai atstovauja geriausi Lietuvoje surinkti jaunuoliai.

„Mes visada galvojame kaip nugalėti. Kad ir dabar, užimti pirmą vietą šansų daug nebeturime, bet kol jų bus – tol galvosime tik apie tai“, – po rungtynių žurnalistams sakė antrojo įvarčio autorius Matas Gudaitis, kuris į aikštę žengė praktiškai iš lėktuvo.

Antroje „Aston Villa“ klubo akademijoje buvęs ir sėkmingai pasirodęs „Ateities“ lyderis į Lietuvą grįžo vėlų sekmadienio vakarą, o prie komandos prisijungė po keliolikos valandų.

Per pirmąjį kėlinį „Ateitis“ turėjo dvi puikias progas išsiveržti į priekį, tačiau abu kartus kamuolius vartų linijos nekirto. NFA, savo ruožtu, nesukūrė nieko, tačiau pirmavo 1:0.

„Atsivežėme sau įvartį lygioje vietoje. Svarbiausia, kad nepalūžome po to“, – sakė treneris Dainius Gudaitis.

Jo auklėtiniai antrajame kėlinyje po Mato Radžiukyno įvarčio išlygino rezultatą bei dar labiau perėmė iniciatyvą į savo rankas.

„Galiu drąsiai pasakyti, kad mes kontroliavome šias rungtynes, todėl tikrai norėjosi iškovoti pergalę per pagrindinį laiką. Gavosi taip, kaip gavosi“, – kalbėjo treneris.

Besibaigiant rungtynėms, puikų reidą atlikęs NFA auklėtinis išvedė saviškius į priekį, tačiau lemiamą žodį tarė M.Gudaitis, kuris po kampinio galva puikiu įvarčiu išlygino rezultatą.

Baudinių serijoje „Ateitis“ sumušė visus penkis kartus, NFA – kartą suklydo.

Priminsime, kad pergalė po baudinių serijos yra vertinama dviem taškais. Juos iškovoję vilniečiai lieka trečioje turnyro lentelės vietoje.