“Ateitis” sutriuškino “Panevėžį B”, komandoje debiutavo du penkiolikmečiai

Trečią vietą antros lygos pietų zonoje užimanti Vilniaus “Ateities” komanda septintojo turo rungtynėse net 4:0 sutriuškino “Panevėžio B” atstovus. Nugalėtojams po įvartį pelnė Oumaras Gaye, Robertas Šuškevičius, Armandas Fedorovičius ir Tomas Katilius.

Iniciatyvą nuo susitikimo pradžios perėmę “Ateities” futbolininkai pirmąjį įvartį įmušė nesužaidus nei trečdalio kėlinio. Tuomet Džiugo Tijūnėlio reidas buvo vainikuotas perdavimu legionieriui iš Prancūzijos ir šio įvarčiu.

Vėliau panevėžiečiai dar bandė kažką sukurti kairiuoju kraštu, kuriame dūzgė A komandai atstovaujantis Andrejus Karvatskis, tačiau tie bandymai realaus pavojaus nedavė.

Iškart po pertraukos ant “i” buvo sudėti visi taškai. R.Šuškevičiaus baudos smūgis pralaužė varžovų gyvatvorę ir netrukus kamuolys suspurdėjo vartų tinkle. Tuo metu jaunieji panevėžiečiai sustojo žaisti, o “Ateitis” tuo mėgavosi.

Dar po devynių minučių gerą komandos draugo perdavimą “uždarė” A.Fedorovičius, o dar po dviejų – ką tik aikštėje pasirodęs Adomas Knyva sukūrė idealią progą T.Katiliui, kuris dar labiau padidino komandos persvarą. Po šio įvarčio T.Katilius pasiprašė keitimo. Priminsime, kad pastarasis dar ne per seniausiai dėl traumos apskritai negalėjo treniruotis.

Šioje dvikovoje itin reikšminga 84 – oji minutė. Tuomet treneris Romualdas Juknevičius į aikštę metė du penkiolikmečius Liną Lakicką ir Robertą Brodovskį. Abiem šiems jaunuoliams patirtis antroje lygoje buvo pirmoji jų karjerose.

Per pridėtą laiką panevėžiečiai dėl raudonos kortelės neteko vieno savo žaidėjų, tačiau tai jau nieko nebepakeitė. “Ateitis” tuo metu jau ruošėsi penktadienio rungtynėms su kita Panevėžio komanda “Aukštaitija”.