„Ateitis“ U-9 savaitė

„Ateities“ 2011 pagrindinė komanda sužaidė dvejas WellKid Pro lygos runtynes Vilniuje prieš FA „Žalgirietis“ ir išvykoje prieš FA „Panevėžys“.

 

 

„Esu patenkintas įtemptomis rungtynėmis, kurių metu vaikai greičiau auga ir tvirtėja charakteris. Jau kelis kartus iš eilės pirmasis penketukas startuoja labai prastai ir turime vytis varžovus. Tai yra koncentracijos ir nusiteikimo klausimas. Tikimės viena koja visus apžaisti, o 5×5 formate už tai greitai baudžiama. Abejos rungtynės buvo identiškos – prastovime pirmąjį kėlinį, antrame atsibundame, o tik paskutiniuose įsižaidžiame ir perimame iniciatyvą.

 

 

Toliau stringa progų realizacija, nors ir susikuriame aibę progų. Šiame amžiuje svarbu susikurti progas, o realizacija ateis su meistriškumu, tad kibsime į darbus šlifuojant šį aspektą. Džiugu, kad antrasis penketukas kol kas stipresnio pasipriešinimo nesutinka ir jau už metų žaidžiant 8×8 formatu svariai papildys pagrindinę komandą.

 

 

Kelionės metu į Panevėžį buvo surinkti telefonai, tad džiugu, kad atsiranda pirmieji atvejai, kai vaikai randa alternatyvų ir į rankas paima knygas. Auga visapusiškai lavėjantys asmenys, tad skatinsime ugdyti skaitymo įprotį ir kitose išvykose.