Barselonos stovykla – stipriausia istorijoje

Sausio 3 dieną prasidedanti tradicinė “Ateities” stovykla bus išskirtinė dėl joje dalyvausiančių trenerių. Šįsyk katalonai pasistengė į Lietuvą atsiųsti ketvertuką, kuris gali pasigirti tikrai neprastu gyvenimo aprašymu.

Xavi Moro Leon

41 metų specialistas savo futbolininko karjerą pradėjo prieš 30 metų. Tuomet jis vilkėjo FC “Barcelona” klubo jaunimo komandos marškinėlius, o patirties sėmėsi iš legendinių Johano Cruyffo ir Bobby Robsono.

Kiek vėliau Xavi atstovavo įvairioms Ispanijos komandoms, o prieš devynerius metus Graikijoje “Iraklis” klube ragavo legionieriaus duonos.

Baigęs futbolininko karjerą, būsimas stovyklos treneris įsidarbino treneriu gimtojoje Barselonoje. Kaip akademijos mentorius dalyvavo Maroke bei įvairiuose Jungtinių Valstijų miestuose.

Privalumai: technika, pedagogika.

Alex Roca Villano

25 metų Alexas yra jauniausias būsimos stovyklos treneris. Andoros pilietybę turintis specialistas ne vienus metus su gimtosios šalies klubais dalyvavo Europos lygos turnyre. Iš viso, tarptautinių rungtynių sąraše galime išvysti 30 skirtingų akistatų.

Labai jaunas baigęs karjerą, Alexas išsilaikė UEFA PRO trenerio licenciją ir įsidarbino Andoros “Santa Coloma” klube.

Privalumai: darbas su jaunimu.

Marc Vinyals Salgado

29 metų specialistas gali pasigirti, jog per savo neilgą karjerą spėjo pažaisti FC “Barcelona”, RCD “Espanyol” ir Zalsburgo “Red Bull” klubuose.

Dėl traumų anksti užbaigęs futbolininko karjerą, Marcas studijavo Lleidos universitete, o netrukus išsilaikė ir UEFA PRO trenerio licenciją.

Privalumai: Atsakomybės ugdymas.

Daniel Ayats Palles

27 metų futbolo specialistas taip pat jau spėjo įgyti UEFA PRO licenciją. Jis, kaip treneris jau lankėsi Lietuvoje prieš dvejus metus, kai su komanda dalyvavo “Ateitis CUP” turnyre. Per savo karjerą teko rengti stovyklas ir Rusijoje, ir Ukrainoje.

Privalumai: technika.