„Bekentui“ padėjo ir „šešėlių teatras“

2013.05.15

FM „Ateitis“ komanda Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybių 3-ojo turo rungtynes po įnirtingos kovos 1:2 pralaimėjo Vilniaus „Bekento“ komandai, nors mūsiškiai pirmieji įmušė įvartį.

33-ą minnutę „Ateities“ futbolininkai surengė žaibišką kontratką. Karolis Šidlauskis buvo išvestas vienas prieš vartininką ir per jį techniškai perkėlė kamuolį į vartus – 1:0.

Iki tol patyrę „Bekento“ futbolininkai prie mūsiškių vartų nieko rimtesnio nebuvo sukūrę, bet išsiveržę į priekį jaunieji „Ateities“ žaidėjai pernelyg atsitraukė prie savo vartų. Nuo varžovai pasinaudojo. Jie užkūrė tikrą pirtį baudos aikštelėje ir 40-ą minutę išlygino rezultatą.

Antroji žaidimo pusė prasidėjo nauju „Bekento“ šturmu. Keletą kartų komandą nuo įvarčio gelbėjo „Ateities“ vartininkas Tomas Molnikas. Tik po gerų 15-os minučių mūsiškiai kartas nuo karto vėl pradėjo atsakyti pavojingais išpuoliais.

Tiesa, antrasis kėlinys vyko gana keistokomis aplinkybėmis, kurios komandas pastatė į skirtingas sąlygas. Lietuvos futbolo federacijos stadione apšvietimas buvo įjungtas tik vienoje aikštės pusėje. „Ateities“ komandos aikštės pusėje buvo tikrų tikriausias „šešėlių teatras“ – veiksmas vyko prieblandoje, o gintis tokioje situacijoje itin sunku.

„Gerai nemačiau kamuolio“ – sakė T. Molnikas, kai varžovai 71-ą minutę įmušė antrąjį įvartį – atšokęs nuo skersinio kamuolys galva buvo nukreiptas į vartus.

„Ateities“ žaidėjai nepalūžo. Jie kovojo iki galo. Keletą kartų buvo arti išlyginamojo įvarčio, bet pirmojo taško iškovoti II lygos pirmenybėse nepavyko.

4-ojo turo rungtynes FM „Ateitis“ gegužės 21 dieną (antradienį) 18 valandą Fanų stadione žais su Vilniaus „Gariūnų“ komanda.

FK „Bekentas“ – FM „Ateitis“ 2:1 (1:1)

Įvarčiai: 0:1 Karolis Šidlauskis (33 min.) 1:1 Andžejus Mikolajevičius (40 min.), 2:1 Jevgenijus Gikas (71 min.).

FM „Ateitis“: Tomas Molnikas, Dominykas Pajėda, Mindaugas Kuras, Augustas Ruzgas, Paulius Širvys, Vitalijus Korablikovas (65 min. Tautvydas Bagonas), Artūras Krasnoložskis (73 min. Justinas Didika), Gvidas Šereika (57 min. Lukas Valvonis), Motiejus Jokšas (84 min. Matas Radžiukynas), Karolis Šidlauskis, Laurynas Štempelis (72 min. Rimvydas Strazdas).

Įspėti: Mindaugas Kuras (13 min.), Artūras Krasnoložskis (42 min.).

Gegužės 14 d. LFF stadionas. Teisėjas – Gediminas Macevičius (Vilnius).