BFA taurėje – U-11 – penkta vieta, U-10 – aštunta

Praėjusią savaitę vykusiame BFA 2009 metų taurės turnyre varžėsi dvi „Ateities“ komandos – 2009 – ųjų gimimo bei su vyresniais kovojusi 2010 – ųjų komanda. Pirmieji galutinėje įskaitoje liko penkti, antrieji – aštunti. Kadangi 2010 – ųjų treneriai Tomas Staniūnas ir Robertas Šuškevič dalyvavo trenerių kursuose, abiem komandoms vadovavo Matas Gudaitis.

„Turnyrą vertinu dvejopai. Buvo momentų, kai žaidėme tikrai gerai, bet pritrūko galutinio geresnio pasirodymo bei iškovotų medalių“, – sakė M.Gudaitis.

Vyresnieji pirmąją dieną užtikrintai 4:0 nugalėjo BFA antrąją komandą bei lygiosiomis 1:1 sužaidė su TFA-Audros jungtine komanda. Jaunesnieji pirmąją dieną 4:0 nugalėjo „Ataką“ bei 6:2 – „Nika“ ekipą iš Ivano-Frankovsko.

„Neabejotinai, tą dieną išsiskyrė rungtynės su TFA. Sakyčiau, kad tai sunkiausios rungtynės per visą turnyrą. Daug kovos, daug gražių momentų ir kovingos lygiosios“, – sakė M.Gudaitis.

Antrąją turnyro dieną „Ateitis“ 1:0 nugalėjo Rygos RFS auklėtinius, tačiau dėl blogesnio įvarčių santykio tai garantavo tik antrąją poziciją grupėje. Jaunieji ateitukai 1:2 nusileido „Alberts“ ekipai ir tai reiškė, kad abi „Ateities“ komandos varžėsi dėl 5-8 vietų.

„Kadangi taip sutapo, kad žaidėme tarpusavy, tai gavosi savotiškos draugiškos rungtynės, kuriose laimėjo vyresni“, – pasakojo M.Gudaitis.

Paskutinę turnyro dieną U-11 ekipa kovojo dėl penktos vietos, U-10 – dėl septintos. Pirmieji rungtynes su „Niva“ baigė nulinėmis lygiosiomis, tačiau triumfavo baudinių serijoje, o antrieji – 0:1 nusileido „Granitui“.

„Prieš ukrainiečius žaidėme prie vienų vartų, tačiau niekaip nesugebėjome palaužti jų pasipriešinimo. Gerai, kad laimėjome baudinių seriją bei turnyrą užbaigėme geromis nuotaikomis. Mažiukai taip pat nebuvo prastesni už varžovus. Nepasisekė, bet ateičiai pamokų jie gavo labai gerų. Ačiū berniukams už didžiules pastangas, gerą žaidimą, o tėveliams – kaip visada, už nuostabų palaikymą“, – reziumavo M.Gudaitis.