Du pralaimėjimai NFA ekipai

Per savaitę dvejas rungtynes su Nacionalinės futbolo akademijos auklėtiniais žaidė Vilniaus „Ateities“ komanda, kuri pralaimėjo rezultatais 0:2 ir 1:2.

Pirmosios tarpusavio rungtynės buvo žaidžiamos Elitinės jaunių lygos čempionate. Jose „Ateitis“ buvo priversta rungtyniauti be savo lyderių Mato Gudaičio ir Mato Radžiukyno, kurie tuo metu svečiavosi Kaizerslautene surengtoje stovykloje.

„Varžovai šiek tiek stipresni, bet mes nežaidėme blogai. Pasinaudojus savo galimybėmis, rezultatas būtų kitoks“, – apie rungtynes kalbėjo treneris Dainius Gudaitis.

Panašiai klostėsi ir antrosios rungtynės, vykusios „Ateitis CUP“ turnyre. Abi ekipos laimėjo savo grupių turnyrus ir pateko į finalą, o jame 2:1 pajėgesni ir vėl buvo NFA atstovai.

Po pirmosios rungtynių dalies „Ateitis“ atsiliko rezultatu 0:2, tačiau antrajame sušvelnino atsilikimą ir buvo labai arti to, kad išlygintų rezultatą. Deja, nepavyko.

„Įvertinus, kokio lygio komandos dalyvavo, tai mūsų pasiekimas yra labai labai geras. Džiaugiuosi ir savo komandos pasirodymu, ir apskritai, visu turnyru“, – minėjo D.Gudaitis.

Šį savaitgalį įvyks trylikamečių „Ateitis CUP“ turnyras, kuriame „Ateities“ komanda nedalyvaus. Tuo metu jis svečiuosis Rygoje vyksiančiame turnyre.