Elitinėje lygoje – 2:1 ir 1:2

Savaitgalį Elitinėje lygoje sužaisti ketvirtojo turo susitikimai. U-17 čempionate dalyvaujanti Edvardo Malkevičiaus 2005 metų gimimo komanda po puikios kovos 2:1 įveikė praėjusio sezono bronzos medalių laimėtoją – Klaipėdos FM ekipą.

Rungtynes vilniečiai galėjo išspręsti žymiai anksčiau, tačiau sukūrę bent penkias fantastiškas progas, negalėjo jų realizuoti. Du skersiniai, vienas virpstas, du išėjimai vienas prieš vieną – tai situacijos, kurios įvarčiais nevirto.

Pirmasis įvartis buvo įmuštas antrojo kėlinio pradžioje, kai po pakelto kamuolio nuo kampinio gairelės Lukas Mikelėnas galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Dar po keturių minučių buvo įmuštas vienas gražiausių turnyro įvarčių. „Ateities“ kombinaciją sudarė trys perdavimai ir Martyno Šetkaus smūgis iš artimojo nuotolio.

Vėliau klaipėdiečiai po kampinio skirtumą sušvelnino, o paskutinės atakos metu po standartinės situacijos turėjo šansą rezultatą išlyginti.

„Privalome gerinti realizaciją. Būtumėm įmušę bent dar vieną įvartį, būtumėm galėję leisti pažaisti kitiems, o patys ramiai laukti rungtynių pabaigos“, – po dvikovos kalbėjo E.Malkevičiaus.

„Ateities“ 2006 metų gimimo komanda varžosi U-16 grupėje. Dvikovoje su klaipėdiečiais buvo pirmas realus šansas iškovoti taškus.

Klaipėdos atstovai labai galingai pradėjo rungtynes ir jau 7 minutę išsiveržė į priekį. Po to, „Ateities“ komanda įsidrąsino ir tapo vis dažnesniais svečiais prie varžovų vartų. Deja, sužaidus 35 minutes į sostinės komandos vartus krito ir antrasis įvartis.

Visas įdomumas prasidėjo antrajame kėlinyje sužaidus 12 minučių. Viačeslavas Trušakovas technišku smūgiu perkėlė vartininką, sušvelnino atsilikimą, klaipėdiečiai sutriko, o „Ateitis“ pradėjo kurti progas. Išėjimas 1×1, vartų konstrukcija, 11 metrų baudinys. Deja..

Realizuojant baudinį, kamuolys pataikė į skersinį, varžovai surengė kontrataką, kurią stabdydamas Kipras Ališauskas padarė paskutinės vilties pražangą ir užsidirbo raudoną kortelę.

Likę dešimty ateitukai nesuskydo. Anaiptol, jie turėjo dar vieną puikų šansą, tačiau išėjimas vienas prieš vieną naudos neatnešė.