Elitinėje lygoje nugalėta Klaipėda

Elitinėje lygoje dalyvaujantys Vilniaus „Ateities“ (U-16) auklėtiniai 4:3 nugalėjo bendraamžius iš Klaipėdos bei turnyro lentelėje pakilo į antrąją vietą, kurią dalinasi su vienmečiais iš Šiaulių.

Galutinis rungtynių rezultatas neatspindi įvykių eigos, nes įpusėjus antrajam kėliniui, „Ateities“ pranašumas dar buvo 4:0.

„Pagalvojau, kad viskas baigta, todėl išleidau atsarginius žaidėjus. Gerai, kad neprisižaidėm“, – pasakojo treneris Dainius Gudaitis, kurio komanda paskutinį įvartį praleido paskutinę pridėto laiko minutę nuo 11 metrų žymos.

Du įvarčius pelnė rezultatyviausias šio sezono futbolininkas Matas Gudaitis (per trejas rungtynes jis pasižymėjo penkis kartus), po kartą pasižymėjo Matas Radžiukynas ir Arkadij Raiz.