Finalo turnyre Klaipėdoje – tik šeštoji vieta

2012.06.15

FM „Ateitis“ 2000 metų komanda Klaipėdoje vykusiame Lietuvos vaikų futbolo turnyre 9×9 užėmė tik šeštąją vietą. Varžybose dalyvavo 8 ekipos.

Mūsiškiams nesėkmingai susiklostė pirmoji turnyro diena. Varžybos su Šiaulių futbolo akademijos atstovais baigtos 1:1, o Kauno „Taurui“ pralaimėta 1:4.

Kitą dieną per paskutines grupės rungtynes 4:0 įveikti Klaipėdos FM-1„Baltai“ futbolininkai, kurie prieš šį mačą grupėje jau buvo užsitikrinę pirmąją vietą.

FM „Ateitis“ komanda grupėje surinkusi 4 taškus liko trečia. Dėl penktosios vietos finalo turnyre teko žaisti su Panevėžio futbolo akademijos atstovais.

Šios rungtynės baigėsi 0:0, bet per 9 metrų baudinių seriją 4:3 triumfavo panevėžiečiai.

Lietuvos čempionų titulą iškovojo Klaipėdos FM-1 „Baltai“, finale 1:0 įveikė Vilkaviškio SM. Per rungtynes dėl trečiosios vietos Klaipėdos FM-2 rezultatu 2:0 nugalėjo Kauno FM „Tauras“.

Birželio 15-16 dienomis Lietuvos vaikų futbolo 9×9 finalo turnyre Kaune dalyvaus FM „Ateitis“ 1999 metų komanda. Grupės varžybose mūsiškių varžovais bus Šiaulių FA „Šiauliai-1“, FK „Dainava“-SRC Alytus, Klaipėdos FS-1 „Klaipėda“.