Futbolo webinaras: „Žmogiškasis atsakas COVID-19 pandemijai“

Didžiausias Baltijos šalyse vaikų futbolo turnyras „Ateitis CUP“ kartu su Lietuvos futbolo federacija pradeda naują projektą „Futbolo webinarai“. Keturis šeštadienius iš eilės paskaitas skaitys elitinių Europos klubų treneriai. Šiuo metu jau yra suderinti webinarai su dukart Lietuvoje viešėjusiu Madrido „Real“ universiteto profesoriumi Guillermo Hamdanu Zaragoza bei Dortmundo „Borussia“ akademijos treneriu Timu Kirku.

„Ieškome išeičių. Kadangi negalime keliauti ir būti vienoje erdvėje, tai nusprendėme mokymus pravesti kompiuterio pagalba. Sulaukėme palaikymo iš Lietuvos futbolo federacijos ir nuo gegužės 2 dienos pradėsime keturių savaičių ciklą“, – sakė organizatorius Dainius Gudaitis.

Pagrindinės webinarų temos yra susijusios su nauju požiūriu į futbolo treniruotes, pagrindinių psichologinių akcentų sudėliojimu ne tik futbolo treneriams, bet ir jų auklėtiniams, įžvalgų apie ateities darbo ypatumus pasibaigus pandemijai. Pirmoji tema: „Žmogiškasis atsakas COVID-19 pandemijai“.

„Tai yra labai aktualus klausimas. Daugelis jau esame galvose susidėlioję mintis, kaip turėtumėm elgtis pasibaigus pandemijai, tačiau ar tikrai mes taip galėsime elgtis? Reikia suprasti, kad dabartinė situacija pasaulyje yra neturinti analogų, todėl ir sugrįžimas bus toks, kuris kol kas neturi analogų. „Borussia“ klubo kompetencija nekelia abejonių, todėl esu tikras, kad webinare išgirsime daug atsakymų“, – sakė D.Gudaitis.

Registracija į webinarus vyksta puslapyje ateitiscup.lt. Juose dalyvauti gali visi panorėję.