Grupės lyderiai įveikti užtikrintai

2013.04.28

„Ateitiis“ futbolininkai pergalingai pradėjo Lietuvos  pirmosios lygos 1995-1996 metų komandų IV grupės antrojo rato varžybas.

Trenerio Romaldo Juknevičiaus auklėtiniai sekmadienį Fanų stadione 3:1 (1:0) įveikė šios grupės lyderę Utenos ekipą, nuo kurios dabar atsiliekama tik tašku.

Baigiantis pirmajam kėliniui į uteniškių vartus skirtas 11 metrų baudinys, kurį užtikrintai įvarčiu pavertė saugas Motiejus Jokšas. Antajame kėlinyje dukart pasižymėjo mūsų komandos puolėjas Ernestas Juchnevičius – po jo įvarčių rezultatas tapo 3:0. Varžovai rezultatą sušvelnino dvikovos pabaigoje.

Antrąją vietą užimanti FM „Ateitis“ komanda po 8 žaistų rungtynių turi 17 taškų: 5 pergalės, 2 lygiosios, 1 pralaimėjimas, įvarčių santykis – 19:6. Utenos futbolininkų sąskaitoje – 18 taškų.

Gegužės 5-ąją FM „Ateitis“ žais su „Trakų“ komanda.