II lygoje – galutinė septinta vieta

II lygoje – galutinė septinta vieta

Paskutinę lapkričio savaitę užsibaigusį šalies antrosios lygos pietų zonos čempionatą laimėjo „Kauno Žalgirio“ antrinė komanda. „Ateitis“ galutinėje rikiuotėje liko septinta.

Paskutinį sezono mėnesį „Ateitis“ sužaidė šešerias rungtynes, per kurias iškovojo tris pergales ir patyrė tris pralaimėjimus. Iš pradžių, 4:2 buvo nugalėta Kybartų „Sveikata“, vėliau 0:10 pralaimėta „Panevėžio B“ komandai, 0:1 pralaimėta Vilniaus „Terai“, 8:4 nugalėtas Kėdainių „Nevėžis B“, 1:0 įveiktas „Kauno Žalgiris B“ ir sezono finiše 1:2 teko pripažinti „Marijampolė city“ komandos pranašumą.

„Jei atmesime rungtynes Panevėžyje, tai sezonas nebuvo blogas. Kai kurias rungtynes, kurių nelaimėjome, privalėjome laimėti, tačiau daugeliu atveju yra objektyvios priežastys.

Sakyčiau, kad pagal mūsų komandos resursus, ta septinta vieta yra geras rezultatas. Taip, sezonas buvo permainingas, kai kada sudėties problemas bandėme kamšyti jaunais žaidėjais, tačiau ir tai nėra blogai. Jie gavo vyriško futbolo patirties ir taip savo jaunoje karjeroje pakilo laipteliu aukščiau.

Nuoširdžiai noriu žaidėjams padėkoti už sugaištą laiką ir už atsidavimą“, – sakė treneris Romas Juknevičius.