II lygoje pergalė ir žingsnis aukštyn

Antroje lygoje Pietų zonoje žaidžianti “Ateities” komanda devynioliktose sezono rungtynėse 4:2 nugalėjo Kybartų “Sveikatą” bei, aplenkusi pastarąją, pakilo į septintąją turnyro lentelės vietą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Marius Zabarauskas, po vieną – Matas Gudaitis ir Jurijus Serbinas.

Nuo pat dvikovos pradžios aukšta sparta pradėjusios komandos neišvengė klaidų. Tuo pačiu, tai buvo raktas į rezultatyvias rungtynes.

“Ateities” smogiamoji jėga – žaidimas puolime. Todėl komandos pirmas rimtas išpuolis baigėsi įvarčiu. Pasižymėjo M.Zabarauskas, kuriam tai vienuoliktos iš eilės rungtynės, kai jis muša bent po vieną įvartį.

Po įvarčio žaidimas išsilygino, o kėlinys baigėsi nuostabiu kybartiečio Domo Ivanausko išlyginamuoju įvarčiu.

Itin svarbi buvo antrojo kėlinio pirmoji pusė. Joje vėl netrūko klaidų, o epizodų buvo sukurta tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų. Galiausiai, dviem smūgiais savo šansą išnaudojo M.Gudaitis, po kurio praktiškai neliko abejonių, kuri komanda laimės.

Dar per devynias minutes po įvartį pelnė M.Zabarauskas ir J.Serbinas, o varžovai skirtumą sušvelnino prieš pat teisėjo finalinį švilpuką.