Įspūdinga pergalė ir kovingos lygiosios

2012.09.01

FM „Ateitis“ 1999 metų komanda Lietuvos jaunių pirmenybių aukščiausiosios lygos pirmenybes pradėjo įspūdinga pergale Kaune, o mūsų futbolo mokyklos 1997 metų ekipa mačą su kauniečiais Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione baigė kovingomis lygiosiomis.

Grįžę iš treniruočių stovyklos Vokietijoje, kuri surengta  bundeslygos „Stuttgart“ klubo akademijoje, FM „Ateitis“ 1999 metų komandos futbolininkai Kaune FM „Tauras-1“ komandą sutriuškino 6:1. Jau po pirmojo kėlinio trenerio Dainiaus Gudaičio auklėtiniai pirmavo 5:0.

Matas Radžiukynas į kauniečių vartus įmušė net 5 įvarčius. Kartą pasižymėjo Arkadijus Raizas.

FM Ateitis“ 1999 metų komanda rugsėjo 4-ą dieną 17 val. Vilniaus „Žalgirio“ stadiono pagrindinėje aikštėje žais principinį mačą su Vilniaus FM bendraamžiais. Tai – atkeltos 1-ojo turo varžybos.

FM „Ateitis“ 1997 metų komandos futbolininkai Vilniuje, LFF stadione mačą su praėjusios sezono Lietuvos čempione Kauno FM „Tauras“ pirmąja komanda baigė 1:1 (0:1).

Pirmajame kėlinyje po mūsiškių smūgių kamuolys du kartus atsitrenkė į virpstą ir skersinį. Kėliniui baigiantis kauniečiai po kampinio išsiveržė į priekį. Po pertraukos trenerio Romaldo Juknevičiauus vadovaujami „Ateities“ futbolininkai visiškai perėmė iniciatyvą, „uždarydami“ kauniečius jų aikštės pusėje.

Dvikovai baigiantis po efektingos kombinacijos rezultatą išlygino Rimvydas Strazdas. Kovingos lygiosios – 1:1, tačiau charakterį pademonstravę „Ateities“ futbolininkai buvo arčiau pergalės.

Tai buvo antrosios mūsų futbolo mokyklos 1997 metų ekipos lygiosios, kuri po 2 turų turi 2 taškus. Rugsėjo 8-ąją laukia rungtynės uostamiestyje su Klaipėdos futbolo mokyklos atstovais.