Įspūdingoje įvarčių fiestoje užfiksuotos lygiosios

Ne stipriausios sudėties į Panevėžį išvykusi “Ateities” komanda lygiosiomis 4:4 baigė susitikimą su į medalius pretenduojančiais “Aukštaitijos” futbolininkais. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Marius Zabarauskas, vieną – Matas Gudaitis.

Dėl žaidėjų stygiaus, treneris Romas Juknevičius į starto sudėtį įleido du 2004 metų gimimo “Ateities” komandos žaidėjus, kurie gynybos linijoje pirmąkart per savo karjerą turėjo galimybę sužaisti su savo treneriu Remigijumi Semėnu.

Nuo pat susitikimo pradžios abi komandos metėsi į ataką, o penktąją minutę krito pirmasis įvartis. Dukart sugebėjęs atmušti varžovų smūgius, “Ateities” vartininkas Tomas Molnikas nuo trečiojo Arno Jurevičiaus smūgio galva apsiginti nesugebėjo.

“Ateitis” nuo tos akimirkos tapo geresne komanda. Ji sukūrė daugiau progų, tačiau rezultatą pasiekė tik viena – po Mato Gudaičio perdavimo vienas prieš vieną pabėgo M.Zabarauskas ir rezultatą išlygino.

“Reikia pripažinti, kad iki pertraukos mes buvome geresni. Panevėžiečiams tikrai labiau sekėsi”, – sakė R.Juknevičius.

Iškart po pertraukos baudos aikštelėje buvo pargriautas buvęs rinktinės saugas Mantas Savėnas. Jis pats realizavo uždirbtą baudinį.

Dar po dvylikos minučių, identiškai pirmam “Ateities” įvarčiui, M.Gudaitis įšvedė M.Zabarauską vienas prieš vieną ir pastarasis vėl panaikino komandos deficitą.

Nepaisant to, kad iki dvikovos pabaigos buvo likę mažiau nei dvidešimt minučių, per rungtynes buvo įmušti dar keturi įvarčiai. Trečią kartą į priekį “Aukštaitija” išsiveržė po standartinės situacijos, kai, atšokus kamuoliui, puikiai smūgiavo Žilvinas Banys.

Trečiasis panevėžiečių pirmavimas truko mažiau nei minutę. Iš aikštės vidurio kamuolį išsivaręs M.Zabarauskas vienas nubėgo iki varžovų baudos aikštelės ir pelnė savo trečiąjį įvartį. Šįsyk panevėžiečių vartininkui sėkmingiau sužaisti sutrukdė šlapias kamuolys ir nepatogus smūgis.

Likus keturioms minutėms iki susitikimo pabaigos “Aukštaitija” darsyk išsiveržė į priekį.. ir vėl po standartinės situacijos. Maždaug iš 16 metrų po virpstu kamuolį “pakišo” M.Savėnas.

Šis aikštės šeimininkų pirmavimas truko tris minutes. Laikrodžiui skaičiuojant paskutinę susitikimo minutę, M.Zabarauskas atsidėkodamas M.Gudaičiui už du rezultatyvius perdavimus, išvedė jį į pavojingą poziciją ir M.Gudaitis ataką užbaigė įvarčiu, garantavusiu tašką.

“Reikia pasidžiaugti, kad žaidę be kelių svarbių žaidėjų, už varžovus žaidėme ne prasčiau. Šiose rungtynėse tikrai nebuvome statistais ir tai atsispindi rezultate”, – reziumavo R.Juknevičius.