Kaune – pergalė, namie – nesėkmė

2012.04.23

FM „Ateitis“ 1996 metų komanda Lietuvos jaunių aukščiausiosios lygos pirmenybių antrąjį ratą pradėjo pergale Kaune, o 1997 metų ekipa kauniečiams namie nusileido.

Sekmadienį „Ateities“ 1996 metų futbolinikai Nacionalinės futbolo akademijos dirbtinės dangos aikštėje prieš Kauno FM “Tauras-1“ ekipą laimėjo 2:1, nors po pirmojo kėlinio 1:0 pirmavo varžovai.

Kauniečių vartininką „nuginklavo“  Motiejus Jokšas (3 įvartis čempionate) ir Artūras Krasnoložskis(1 įvartis).

Pasak mūsų futbolo mokyklos komandos trenerio Romaldo Juknevičiaus, po pertraukos vaikinai parodė charakterį ir galėjo laimėti dar didesniu rezultatu.

FM „Ateitis“ 1996 metų komanda po 12 žaistų varžybų turi 17 taškų: 5 pergalės, 2 lygiosios, 5 pralaimėjimai. Įvarčių santykis – 19:14.

Šeštadienį „Sportima“ arenoje FM „Ateitis“ 1997 metų komanda pirmenybių lyderiams Kauno „Tauro“ futbolininkams pralaimėjo 1:3 (0:2).

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą iš 11 metrų baudinio sušvelnino komandos kapitonas Dominyk Stankevič, kuris šiose šalies pirmenybėse pasižymėjo 6-ąjį kartą.

Varžybos vyko permainingai. Mūsiškių pralaimėjimą lėmė neišnaudotos geros progos įvarčiams ir šiurkščios gynybos klaidos.

FM „Ateitis“ 1997 metų ekipa po 13 turų turi 19 taškų: 5 pergalės, 4 lygiosios, 4 pralaimėjimai. Įvarčių santykis – 12:18.

FM „Ateitis“ 1998 metų komanda namų varžybas su Kauno FM „Tauras“ balandžio 25 d. 17 val. žais Lietuvos futbolo federacijos stadione.

Balandžio 28-ąją, šeštadienį visų trejų mūsų komandų laukia išvyka į Klaipėdą ir varžybos su uostamiesčio ekipomis.