Kortelių lietaus mūšyje – pralaimėjimas „Sveikatai“

Trečiąjį pralaimėjimą antros lygos pietų zonos varžybose patyrė „Ateities“ komanda“. Edvardo Malkevičiaus auklėtiniai po permainingos kovos 2:3 nusileido vieniems turnyro lyderių Kybartų „Sveikatos“ futbolininkams. Įvarčius „Ateities“ komandai pelnė Jurijus Serbinas ir Marius Zabarauskas.

„Ateitis“ beveik visų rungtynių metu turėjo ir teritorinę, ir žaidybinę persvaras, tačiau to neužteko. Svečiai iš Kybartų kur kas geriau rengė kontratakas, o įgiję kiekybinę persvarą, ją realizavo dviem įmuštais įvarčiais.

Pirmasis dvikovos įvartis krito sužaidus beveik pusę pirmojo kėlinio. Po „Ateities“ futbolininkų atsikirtimo, varžovai surengė kontrataką, kuri baigėsi pražanga baudos aikštelėje bei 11 metrų baudiniu. Simonas Rekašius jį realizavo bei išvedė savo ekipą į priekį.

Nepaisant to, kad „Ateitis“ perėmė iniciatyvą, labiausiai tai atsispindėjo antrojo kėlinio pradžioje. Iš pradžių nuo skersinio atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė J.Serbinas, dar po minutės fantastišku smūgiu – M.Zabarauskas ne tik panaikino deficitą, bet ir išsiveržė į priekį.

Tuomet pritrūko šaltakraujiškumo. Artūras Karasiovas užsidirbo antrą geltoną kortelę, taisydamas skubėjusio komandos draugo klaidą. Dar po 18 minučių arbitras iš aikštės pašalino antras geltonas korteles užsidirbusius Giedrių Anuškevičių („Ateitis“) ir Tomą Krakauską („Sveikata“).

Per likusias penkiolika minučių „Sveikata“ perėmė iniciatyvą ir tai įtvirtino dviem įvarčiais.

„Žaidėme tikrai gerai ir, nemanau, kad buvome verti pralaimėjimo. Apmaudu, kad kai kuriose situacijose trūksta šaltakraujiškumo bei disciplinos. Mes klystame tokiose situacijose, kokiose neturime teisės klysti. Kai tai ištaisysime, situacija pasikeis. Noriu pagirti komandos jaunimą. Manau, kad jei jie ir toliau taip tobulės – jie turės puikią ateitį“, – sakė komandos kapitonas Remigijus Semėnas.

Per šias rungtynes buvo parodyta net dvylika geltonų ir trys raudonos kortelės.