Mačai su klaipėdiečiais atkelti į penktadienį

2012.09.05

FM „Ateitis“ komandos sužaidė dar dvejas Lietuvos jaunių aukščiausiosios lygos varžybas.

Mūsų futbolo mokyklos 1999 metų ekipa sostinės „Žalgirio“ stadione 0:4 nusileido Vilniaus FM, nors po pirmojo kėlinio buvo lygiosios 0:0.

Po pertraukos „Ateities“ futbolininkams pristigo jėgų, nes varžovai turėjo kur kas lgesnį atsarginių suolelį. Žinia, jaunių pirmenybėse keitimų skaičius neribojamas.

FM „Ateitis“ 1998 metų komanda LFF stadione Vilniaus FA „Žalgirietis“ nusileido 0:7.

Rugsėjo 9-ąją FM „Ateitis“ 1999 ir 2000 metų komandos turėjo žaisti su Klaipėdos FM, bet klaipėdiečių prašymu sutikome šias varžybas atkelti į rugsėjo 7-ąją. Mat tądien klaipėdiečiai LFF stadione galės stebėti 2014 metų pasaulio čempionato Lietuvos ir Slovakijos rinktinių atrankos rungtynes.

Penktadienį „Ateities“ ir Klaipėdos 1999 metų ekipos 15 val. 30 min. žais „Sportima“ arenoje, o 1998 metų komandos tuo pat metu rungtyniaus „Žalgirio“ stadione.