Madrido „Real“ universiteto profesorius G.Zaragoza: „Jūsų vaikams trūksta greitesnio mąstymo ir teisingo kūno valdymo“

Šį antradienį Vilniuje startavo antroji „Ateitis CUP“ konferencija, kurioje savo mintimis dalinosi Madrido „Real“ universiteto profesorius Guillermo Hamdanas Zaragoza bei Dortmundo „Borussia“ akademijos specialistas Florianas Ingwersenas.

Šią konferenciją atidarė G.Zaragoza, kuris į mūsų šalį atvyko jau antrą kartą. Šįsyk „Real“ universiteto profesorius skaitė paskaitą tema „Kaip paruošti treniruotę aštuonerių – dvylikos metų jaunuoliams“, o vėliau pravedė treniruotę 2009 metų gimimo „Ateities“ auklėtiniams.

„Ši treniruotė buvo tipinė, kokias mes darome Ispanijoje. Pastebėjau, kad jūsų vaikams trūksta greitesnio mąstymo ir teisingo kūno valdymo. Puolime norėjosi greitesnių sprendimų, o ginantis teisingas kūno pastatymas stipriai palengvintų tolimesnius veiksmus“, – sakė G.Zaragoza.

F.Ingwerseno paskaitos tema „Ne viskas apie kamuolį: žaidėjo ugdymas aikštėje ir už jos ribų“. Savo valandiniame pasisakyme vokietis pagrindinį dėmesį skyrė psichologijai bei bendravimui tarp komandos draugų ar tarp trenerių ir auklėtinių.

„Mūsų akademijos pagrindinė filosofija – geras žmogus. Yra ne vienas mūsų auklėtinis, kuris pasitraukė iš akademijos, tačiau visada mielai aplanko buvusius komandos draugus“, – pasakojo F.Ingwersenas, kuris vedė treniruotę 2010 metų gimimo „Ateities“ auklėtiniams.

„Ateitis CUP“ konferencija bus tęsiama ir trečiadienį.