Mažeikiuose – pergalė, uostamiestyje – nesėkmė

2012.05.17

Lietingą trečiadienį dvi FM „Ateitis“ komandos Lietuvos jaunių aukščiausiosios lygos varžybas žaidė Mažeikiuose ir Klaipėdoje.

Mūsų futbolo mokyklos 1997 metų ekipa Mažeikių sporto mokyklos atstovus įveikė užtikrintai 3:0 (1:0). Įvarčius pelnė Rimvydas Strazdas, Dominyk Stankevič, Lukas Valvonis.

FM „Ateitis“ 1997 metų komanda per 16 žaistų rungtynių surinko 25 taškus: 7 pergalės, 4 lygiosios, 5 pralaimėjimai. Įvarčių santykis – 19:23.

FM „Ateitis“ 1998 metų komanda uostamiestyje Klaipėdos FA ekipai nusileido 3:4. Po dvejų Juliaus Momkaus taiklių smūgių ir Daumanto Šilkaus įvarčio po pirmojo kėlinio Klaipėdoje pirmauta 3:2. Tačiau geriau fiziškai pasirengę klaipėdiečiai po pertraukos įmušė du įvarčius ir išplėšė pergalę 4:3.

FM „Ateitis“ 1998 metų komanda po 16 mačų turi 28 taškus: 8 pergalės, 4 lygiosios, 4 pralaimėjimai. Įvarčių santykis – 44:18.

Šį savaitgalį laukia Lietuvos jaunių aukščiausiosios lygos pirmenybių 17-ojo turo mačai. 1997 metų komanda gegužės 19-ąją varžovų aikštėje žais su Vilniaus „Žalgiriu-Griunvaldu“, 1996 ir 1998 metų komandos gegužės 20-ąją rungtyniaus Jonavoje.