Nuopolis antroje lygoje – per dvejas rungtynes vos vienas taškas

Nuopolis antroje lygoje – per dvejas rungtynes vos vienas taškas

Teigiamai įkvėpusios LFF taurės rungtynės su “Palanga”, panašu, kad “Ateities” komandai kainavo per daug jėgų. Pastaroji po minėtos dvikovos sužaidė dvejas antros lygos rungtynes, per kurias iškovojo vos vieną tašką.

“Po rungtynių su “Palanga” kai kas patyrė traumą, kai kas jautėsi visiškai pervargęs, kai kas nebegalėjo sužaisti dar vienų gerų rungtynių iš eilės”, – sakė treneris Romualdas Juknevičius.

Nepaisant šių išvardintų priežasčių, “Ateitis” sėkmingiau pradėjo rungtynes su “Marijampolės City”. Po Džiugo Tijūnėlio įvarčio rezultatas buvo 1:0. Varžovai neturėjo daug galimybių, tačiau viena jų pasinaudojo.

Antrajame kėlinyje dar vieną gerą progą turėjo Armandas Fedorovičius, tačiau ja nepasinaudojo. Apmaudžiai prarasti du taškai.

“Mūsų komanda yra labai priklausoma nuo Mato Gudaičio. Jei jo nėra aikštėje, mūsų komanda lygiu tampa panaši į daugelį kitų. Jis yra mūsų koziris, o kai netenki kozirio – netenki daug ko. Šiose rungtynėse visai neprastai gynėmės, todėl gaila praleisto įvarčio”, – komentavo R.Juknevičius.

Dar liūdniau baigėsi dvikova Kėdainiuose, kur buvo patirtas pirmasis sezono pralaimėjimas. Šiose rungtynėse dėl prieš tai gautos raudonos kortelės vėl negalėjo pasirodyti M.Gudaitis.

“Nenoriu, kad tai skambėtų kaip kažkoks šio futbolininko išaukštinimas, bet pasikartosiu – be jo mūsų komandos ir vidurys, ir priekis stipriai susilpnėja. Bet kokiu atveju, mes privalėjome laimėti šias rungtynes”, – sakė R.Juknevičius.

“Ateitis” vien per pirmą kėlinį sukūrė keturias šimtaprocentines progas, po pertraukos – dar tiek pat. Vis tik, tai buvo rungtynės, kai kamuolys niekaip nenorėjo patekti į vartų tinklą.

O futbole taip jau būna, kad neįmuši tu – įmuša tau. Kėdainių komanda prieš pat dvikovos pabaigą po kampinio sugebėjo pelnyti keistą įvartį ir iškovoti pergalę.

“Tas jų įvartis buvo tarsi vyšnia ant torto. Deja, ne mūsų torto. Meistriškumas yra tada, kai stabiliai rodai gerą rezultatą – mes, deja, to dar nesugebame. Tikrai labai apmaudu pralaimėti rungtynes, kurias turėjai laimėti 5:0”, – reziumavo treneris.