Per plauką nuo sensacijos – „Ateitis“ vos nenugalėjo „Palangos“

Antroje lygoje lyderių grupėje esanti Vilniaus „Ateities“ komanda LFF taurės turnyrą baigė pralaimėjimu, tačiau iškeltomis galvomis. „Ateitis“ 0:1 pralaimėjo A lygoje rungtyniaujančiai „Palangai“, įvartį praleidusi paskutinėmis minutėmis.

Nuo pat dvikovos pradžios antru numeriu žaidę vilniečiai po kontratakų dar pirmajame kėlinyje galėjo pasižymėti mažiausiai tris kartus. Dusyk prieš varžovų vartininką pabėgo Armandas Fedorovičius, kartą – Matas Gudaitis.

Vienintelis įvartis buvo įmuštas skaičiuojant paskutines dvikovos minutes. Tiesa, po praleisto įvarčio dar buvo neprastų šansų atsigriebti.

„Išties komanda sužaidė puikias rungtynes. Padėjome vieni kitiems aikštėje, žaidėme iš visos širdies. Po rungtynių nebuvo blogų nuotaikų, džiaugiamės, kad pavyko garbingai pasirodyti, tačiau klibėjo mintis, kad nedaug trūko iki kažko daugiau negu trečias LFF taurės etapas.

Ir pabaigai norėčiau nuo savęs ir visos komandos pasakyti milžinišką ačiū už palaikymą gausiai susirinkusiems sirgaliams. Tikrai jautėsi palaikymas“, – sakė komandos kapitonas Robertas Šuškevič.

Kitas antros lygos rungtynes „Ateitis“ trečiadienį LFF stadione žais su Marijampolės „City“.