Pergalė ir du laipteliai į viršų

Antros lygos Pietų zonoje rungtyniaujanti „Ateities“ komanda Alytuje 3:0 nugalėjo vietos „Vidzgirio“ ekipą bei turnyro lentelėje iš tryliktos vietos pakilo į vienuoliktąją. Po įvartį nugalėtojams pelnė Martynas Šetkus, Marius Zabarauskas ir Giedrius Onuškevičius.

Rungtynių pradžia visiškai priklausė „Ateities“ ekipai, kurioje kairiajame krašte išsiskyrė Martynas Šetkus. Netrukus šio keturiolikmečio geras žaidimas buvo įformintas pelnytu įvarčiu. Gavęs puikų perdavimą iš komandos draugų, M.Šetkus atsidūrė vienas prieš vartininką, apėjo jį ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Sužaidus beveik pusvalandį tas pats M.Šetkus prisidėjo ir prie antrojo įvarčio. Šįsyk iš dešiniojo krašto puikiai pakeltas kamuolys, kurį į vartus galva pasiuntė M.Zabarauskas.

Įgiję dviejų įvarčių persvarą, „Ateities“ futbolininkai „prisitaikė“ prie silpniau žaidusių varžovų ir patys pradėjo klysti. Žaidimas priminė klaidų karuselę, kurioje iki vartų abiejų komandų žaidėjai dažniausiai nepriartėdavo.

Paskutinis rungtynių įvartis buvo įmuštas antrojo kėlinio viduryje, kai keldamas kamuolį nuo kampinio gairelės Giedrius Onuškevičius jį įsuko į vartus.

„Varžovas buvo gerokai silpnesnis – tai ir lėmė mūsų tokią įtikinamą persvarą. Blogai, kad būdami geresni nusileidome iki varžovų prasto žaidimo ir žaidėme žymiai prasčiau nei iš tikrųjų galime. Treneris darė keitimus, tačiau jie tik trumpam pagyvindavo žaidimą. Iš esmės, antrasis kėlinys buvo prastas.

Nedžiugina, kad nesigaunant žaidimui, prasideda kažkokie pykčiai, kalbos. Galvoju, gal tam įtaką daro nesėkmingas sezonas. Lygioje vietoje gauname korteles, o tai kaip mat apsunkina situaciją. Iškovojus pergalę nuotaika geresnė, bet aikštėje kokybės norisi gerokai daugiau“, – sakė „Ateities“ vadovas Šarūnas Beivydas.

Kitas antros lygos rungtynes „Ateitis“ žais kitą antradienį LFF stadione su „Dainavos B“ ekipa.