Permainingas savaitgalis

2012.10.01

FM „Ateitis“ 1999 metų komanda Lietuvos jaunių aukščiausiosios lygos pirmenybėse iškovojo penktąją pergalę. Trenerio Dainiaus Gudaičio vadovaujami futbolininkai surinko 15 taškų ir yra vieni čempionato lyderių.

Per 6-ojo turo varžybas FM „Ateitis“ 1999 metais gimę futbolininkai „Sportima“ arenoje Jonavos KKSC komandą įveikė 2:0 (1:0). Įvarčius į varžovų vartus mušė Jurijus Serbinas ir Matas Radžiukynas.

Spalio 3 dieną 15 val. ši mūsų futbolo mokyklos ekipa žais su Vilniaus BFA. Rungtynės vyks varžovų aikštėje – Buivydiškių mokyklos stadione.

FM „Ateitis“ 1998 metų komanda Jonavos KKSC nusileido 0:4 (0:0). Tačiau svečiai naujai kuriamos mūsų futbolo mokyklos ekipos pasipriešinimą palaužė tik antrajame kėlinyje.

FM „Ateitis“ 1997 metų futbolininkai 0:2 (0:0) nusileido sostinės „Žalgiriui-Griunvaldui“. Neįprastoje buvusio „Žalgirio“ klubo treniruočių bazės aikštėje mūsiškiai atrodė silpnokai.

Spalio 3 d. 15 val. V.Sirakomlės mokyklos Fanų stadione FM „Ateitis“ 1997 metų ekipa susitiks su Mažeikių sporto mokyklos futbolninkais.

1995-1996 metų komandų jaunių pirmojoje lygoje FM „Ateitis“ futbolininkai Fanų stadione  „Žalgirį-Griunvaldą“ palaužė 3:1 (0:0). Svečiai pasižymėjo pirmieji, tačiau antrojo kėlinio pradžioje praleistas įvartis pažadino mūsiškius – atsakyta trim įvarčiais.

Motiejus Jokšas varžovų vartininką „nuginklavo“ du kartus, Lukas Valvonis pasižymėjo kartą.