Po varžybų su klaipėdiečiais – taškų nepagausėjo

2013.05.06

Savaitgalį trys FM „Ateitis“ komandos Lietuvos jaunių aukščiausiosios lygos pirmenybių 14-ojo turo varžybas žaidė su Klaipėdos FM atstovais. Po šių rungtynių, deja,  mūsų futbolo mokyklos ekipų taškų taupyklė nepagausėjo.

Šeštadienį FM „Ateitis“ 1999 ir 1998 metų komandų futbolininkai vyko į uostamiestį.

Klaipėdoje mūsiškių 1999 metų ekipa Klaipėdos FM bendraamžiams nusileido rezultatu 2:4 (1:2). Įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Matas Radžiukynas ir Egidijus Klimas.

FM „Ateitis“ 1999 metų komanda po 14 žaistų rungtynių turi 26 taškus: 8 pergalės, 2 lygiosios, 4 pralaimėjimai. Įvarčių santykis – 46:28.

1998 metų komandų aukščiausiosios lygos pirmenybėse paskutinę vietą užimantys „Ateities“ žaidėjai varžovams sugebėjo pasipriešinti, bet vis dėlto pralaimėta 0:2 (0:1).

FM „Ateitis“ ir Klaipėdos FM 1997 metų ekipos sekmadienį rungtyniavo Vilniuje, Fanų stadione.

Šias varžybas mūsiškiai pralaimėjo net 1:5 (1:2). Pirmojo kėlinio pabaigoje Irmantas Vilkevičius sušvelnino rezultatą, bet po pertraukos svečiai įmušė dar tris įvarčius.

FM „Ateitis“ 1997 metų ekipa po 14 turų turi 16 taškų: 4 pergalės, 4 lygiosios, 6 pralaimėjimai, įvarčių santykis – 20:19.

Savaitgalį pergalę šventė tik 1995-1996 metų pirmosios lygos pirmenybėse dalyvaujanti „Ateities“ komanda.

Sekmadienį mūsiškiai Lentvaryje 3:1 (3:0) nugalėjo FK „Trakai“ komadą. Pirmajame kėlinyje įvarčius pelnė Ernestas Juchnevičius, Tautvydas BagonasDominykas Stankevičius.

FM „Ateitis“ komanda po 9 žaistų rungtynių turi 20 taškų: 6 pergalės, 2 lygiosios, 1 pralaimėjimas, įvarčių santykis – 22:7.

Gegužės 11 d. (šeštadienį) FM „Ateitis“ 1998 m. komanda 11 val. Fanų stadione susitiks su Utenos DSC-Širvintų SM jungtine ekipa, o 12 val. 30 min. mūsiškių 1999 m. futbolininkai kovos su Kauno FM „Tauras-2“ futbolininkais.

1997 m. komanda gegužės 11-ąją  vyks į Kauną, kur susitiks su FM „Tauras-2“.

„Ateities“ 1996 metų komanda  gegužės 12-ąją turėjo žaisti su Vilniaus FM, bet šios futbolo mokyklos ekipa pasitraukė iš pirmenybių.