Puikus žaidimas, puiki pergalė

Lietuvos II lygos pirmenybėse dalyvaujanti Vilniaus „Ateitis“ 2:1 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ antrąją komandą bei išsaugojo  galimybes pakovoti dėl vietos pirmajame dešimtuke.

Visų rungtynių metu pliaupęs lietus kiek išderino futbolininkų veiksmus, tačiau ne tiek, kad po rungtynių nebūtų galima daryti išvadų.

„Rungtynės buvo geros, nepaisant to, kad neturėjome penkių pagrindinės sudėties žaidėjų. Sudėtį papildė 14 – 16 metų jaunimas, kuris sužaidė užtikrintai. Patiko kaip žaidimą valdė Gvidas Šereika, patiko kaip gynyboje tvarką įvedė Justinas Didika ir patiko Edvino Ščiupoko nebijojimas imtis lyderio vaidmens“, – auklėtinius gyrė treneris Romualdas Juknevičius.

Pirmąjį įvartį po idealaus Lino Bagdono perdavimo pelnė E.Ščiupokas. Vėliau varžovai rezultatą išlygino, o lemiamą žodį šiose rungtynėse tarė Motiejus Jokšas.

„Labai džiaugiuosi tuo, kad po to, kai varžovai įmušė įvartį, nepalūžome. Spaudėme juos, spaudėme ir užspaudėme. Motiejus pelnė fantastinį įvartį, kuris papuoštų bet kokį įvarčių topą“, – pasakojo R.Juknevičius.

Po iškovotos pergalės „Ateitis“ su 16 taškų užima dvyliktą vietą. Iki sezono pabaigos liko sužaisti šešerias rungtynes.