R.Juknevičius po pralaimėjimo “Šilui”: “Klysdamas prieš stipresnę komandą – neturi šansų”

Antroje lygoje Pietų zonoje žaidžianti “Ateities” komanda 3:5 pralaimėjo turnyro lyderiui Kazlų Rūdos “Šilui” bei nesugebėjo pakilti iš septintos turnyro lentelės vietos. Visus tris įvarčius “Ateities” ekipai pelnė Marius Zabarauskas.

Šiose rungtynėse komandos treneris Romas Juknevičius buvo priverstas dėlioti sudėtį be įprastų saugų – dėl įvairių priežasčių rungtynėse dalyvauti jie negalėjo.

Itin energingai prasidėjusios rungtynės sirgaliams dovanojo įvarčių puokštę – per pirmąjį kėlinį buvo įmušti net šeši įvarčiai, o paskutinis dvikovos įvartis krito 54 minutę.

“Jų žaidimas – aukšti perdavimai į baudos aikštelę – mums buvo nuspėjamas. Deja, žinodami jų ginklą, nieko prieš pastatyti nesugebėjome. Atrodo, priekyje žaidėme neblogai, bet gynėjai per daug klydo. O klysdamas prieš stipresnę komandą – neturi šansų.

Šiandien dėl pasikeitusios saugų linijos greitinome žaidimą, greičiau stengėmės išeiti į atakas ir tas visai neblogai pavyko. Gynyboje nesustabdėme Ričardo Beniušio, kurio meistriškumas stipriai prisidėjo prie “Šilo” pergalės.

Objektyviai vertinant, pralaimėjome geresnei komandai”, – sakė R.Juknevičius.

Kitas rungtynes II lygoje “Ateitis” žais su tuo pačiu “Šilu”. Tik šįkart išvykoje.