Raudonomis kortelėmis nuklotos rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis

Raudonomis kortelėmis nuklotos rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis

Be abiejų legionierių iš Japonijos bei be kapitono Roberto Šuškevičiaus žaidusi “Ateitis” antros lygos Pietų zonos rungtynes su “Viltimi” baigė lygiosiomis 3:3. Du įvarčius “Ateičiai” pelnė Matas Gudaitis, vieną – Jurijus Serbinas.

Nuo dvikovos pradžios “Ateitis” kontroliavo situaciją aikštėje. Kaip sakė komandos treneris Romualdas Juknevičius, planas buvo – pasiruošimas sekmadienio LFF taurės rungtynėms su “Palangos” klubu.

“Tikslas buvo žaisti nuo gynybos. Akcentavau drausmę ir galiu pagirti komandą, kad jie į šiuos žodžius įsiklausė. Mes sąmoningai atidavėme iniciatyvą bei ieškojome savųjų šansų po varžovų klaidų”, – sakė R.Juknevičius.

Pirmasis įvartis krito sužaidus beveik pusvalandį – po puikaus Šarūno Beivydo reido bei perdavimo, praėjusio sezono rezultatyviausias lygos žaidėjas Matas Gudaitis pelnė pirmąjį šio sezono įvartį.

Pats Š.Beivydas pirmąkart “Ateities” komandoje žaidė krašto saugo pozicijoje, kurioje pasidarbavo iš peties.

“Nesinori minėti atskirų vardų, bet tiek Šarūnas Beivydas, tiek Tomas Katilius sužaidė tikrai geras rungtynes”, – auklėtinius gyrė treneris.

Po pertraukos labai greitai krito ir antrasis įvartis – baudos smūgiu iš maždaug dvidešimties metrų darsyk pasižymėjo M.Gudaitis.

“Sakyčiau, kad antrajame kėlinyje mūsų persvara buvo dar didesnė. Planas veikė tikrai labai gerai”, – kalbėjo R.Juknevičius.

Tačiau viskas pasikeitė nesėkmingai sužaidus vartininkui. Prieš save atmušęs kamuolį, jis staiga sulaukė antrojo smūgio ir “Viltis” pajuto, kad rungtynės dar nepralaimėtos.

“Ateities” atstovai, savo ruožtu, jau nebeatrodė tokie pasitikintys savo jėgomis. M.Gudaitis dar negaili žaisti devyniasdešimties minučių, todėl jis buvo pakeistas. Kūrybinis potencialas sumažėjo, tačiau pastangų, siekiant rezultato – ne.

Dar viena vartininko klaida garantavo išlyginamąjį įvartį, o dar po devynių minučių iš chaoso “Viltis” sugeneravo ir trečiąjį įvartį.

Beje, dar prieš tai nuo atsarginių suolo buvo pašalintas vienas “Vilties” žaidėjas, jau per pridėtą laiką – antras.

Laikrodis jau skaičiavo pridėtą rungtynių laiką, kai T.Katiliui varžovas įspyrė baudos aikštelėje ir už tai buvo skirtas 11 metrų baudinys. J.Serbinas jį realizavo užtikrintai.

“Gaila dviejų taškų, bet noriu vyrus pagirti, kad nepasidavė ir sugebėjome išgelbėti tašką”, – rungtynes reziumavo R.Juknevičius.