Rimčiau pasipriešinti nepavyko

2013.05.22

FM „Ateitis“ komanda Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybių 4-ojo turo rungtynes0:3 (0:1) pralaimėjo Vilniaus „Gariūnų“ futbolininkams. Patyrusiems varžovams, kurie po šios pergalės tapo vienvaldžiais pirmenybių lyderiais, rimčiau pasipriešinti nepavyko.

Beveik visą laiką žaidimas vyko mūsų futbolo mokyklos ekipos aikštės pusėje. Ypatingai daug progų įvarčiams varžovai nesusikūrė, bet jų pranašumas buvo akivaizdus.

Nepavyko uždengti rezultatyviausio pirmenybių futbolininko Gražvydo Mikulėno. 16-ą minutę „Gariūnų“ 39-erių metų puolėjas po standartinės situacijos, aplenkęs vidurio gynėją, taikliai smūgiavo galva. 57-ą minutę G.Mikulėnas, atsilaisvinęs nuo gynėjo globos, iš esmės smūgiavo jau į tuščius vartus.

Trečiąjį įvartį 66-ą minutę po kontratakos, kai mūsiškiai neapdariai prarado kamuolį aikštės viduryje, pelnė kitas patyręs futbolininkas Marijanas Choružijus.

Ką mūsiškiai sukūrė prie varžovų vartų? Pirmajame kėlinyje pavojingą Karolio Šidlausko smūgį atrėmė vartininkas, o mačui baigiantis Motiejus Jokšas iššoko vienas su varžovų vartų sargu, bet paskutinę akimirką gynėjas spėjo išmušti kamuolį į kampinį.

5-ojo turo rungtynes „Ateities“ futbolininkai ateinantį antradienį, gegužės 28 dieną Kaune žais su pernykščiu II lygos Pietų zonos pirmenybių nugalėtoju Prienų „Rūdupio“ klubu.

FM Ateitis – FK „Gariūnai“ 0:3 (0:1)

Įvarčiai: Gražvydas Mikulėnas (16 ir 57 min.), 66 min. Marijanas Choružijus (66 min.).

FM „Ateitis“: Tomas Molnikas, Dominykas Pajėda, Augustas Ruzgas, Tautvydas Bagonas (71 min. Rimvydas Strazdas), Mindaugas Kuras, Laurynas Štempelis (62 min. Lukas Valvonis), Vitalijus Korablikovas (76 min. Justinas Didika), Paulius Širvys, Gvidas Šereika (62 min. Artūras Krasnoložskis), Karolis Šidlauskis (81 min. Arnoldas Kunigėlis), Motiejus Jokšas.