Rygoje žiema palydėta pirmąja ir antrąja vietomis

Rygoje žiema palydėta pirmąja ir antrąja vietomis

Paskutinį žiemos savaitgalį „Ateities“ U-11 komanda lankėsi Rygoje, iš kurios grįžo su dviem aukščiausių prabų medaliais. Pagal turnyro formatą, dalyviai apdovanoti už pasiekimus kiekvieną dieną – pirmąją turnyre buvo iškovota antroji vieta, antrąją – pirmoji.

 

 

„Kaip tikri profesionalai į Latviją išvykome iš vakaro, nuvažiavę pavakarieniavome ir nuėjome ilsėtis“, – linksmai pokalbį pradėjo treneris Matas Gudaitis.

„Jei rimtai, tai pirmose turnyro rungtynėse labai gerai matėsi, kad laiku ilsėtis nuėjo ne visi. Rungtynės gavosi klampios, lygioje vietoje praradome per daug kamuolių, nepaisant to, kad jautėsi, jog esame žymiai geresnė komanda. Ir taip ne vienose rungtynėse.

Galėčiau išskirti ketvirtąsias turnyro rungtynes prieš FC „Riga“ ekipą, kurios buvo geriausios iš visų, nors dar ne tokios, kokių mes treneriai norėtumėm“, – apie pirmąją turnyro dieną pasakojo M.Gudaitis.

Vakare vaikai aplankė muziejų, o po kelių valandų grįžę į viešbutį laukė poilsis. Kadangi vakare telefonai sugulė trenerių kambariuose, poilsis buvo kuo geriausias.

„Antroji diena buvo visiškai kitokia. Jau apšilimo metu jautėsi, kad visi gerai pailsėję, o pradėję žaisti taip, kaip mokame ir turime žaisti, gavosi visai neblogai. Puikiai pavyko kamuolio įžaidimas nuo vartų, neblogas žaidimas 1×1, kovingumas.. visa tai matėsi visose rungtynėse“, – sakė treneris.

Per ketverias antrosios dienos rungtynes „Ateitis“ iškovojo 10 taškų (3 pergalės ir 1 lygiosios) bei užsitikrino pirmąją vietą.

„Klaidelių buvo, bet smagu, kad visi vaikai gavo žaidimo minučių. Kaip visada, tėveliams ačiū už palaikymą“, – reziumavo M.Gudaitis.