Savaitgalio akcentai – įvarčiai paskutinėmis minutėmis

Lietuvos elitinėje lygoje dalyvaujantys „Ateities“ (U-16) auklėtiniai 3:2 Alytuje nugalėjo „Dainavos“ ekipą bei pakilo į antrą vietą turnyro lentelėje. Vienintelė komanda lenkianti „Ateitį“ – Vilniaus FM ekipa.

Puikiai pradėję rungtynes, vilniečiai po Justo Marazo ir Mato Gudaičio įvarčių įgijo dviejų įvarčių pranašumą. Vėliau varžovai rezultatą išlygino, tačiau puikiu smūgiu, likus žaisti dvi minutes iki susitikimo pabaigos, pergalingą įvartį įmušė M.Gudaitis. Su aštuoniais taikliais smūgiais jis yra rezultatyviausias lygos žaidėjas.

„Labai jau nesugebame realizuoti susikurtų galimybių. Jų buvo proto daug. Kitas dalykas – reikia susitvarkyti gynybą. Kai tai padarysime, kovoti dėl pergalių mums taps žymiai lengviau“, – pasakojo treneris Dainius Gudaitis.

Paskutinėmis akimirkomis išsigelbėjo ir žemesniame divizione žaidžiantys aštuoniolikmečiai. Gvido Šereikos įvartis leido komandai pratęsti santykių aiškinimąsi 11 metrų baudinių serijoje, o joje stipresni buvo „Ateities“ auklėtiniai.

Šioje serijoje įspūdingą solo pasirodymą surengė vartininkas Artiomas Tarianikovas, kuris atrėmė visus tris varžovų smūgius.

Beje, pirmą įvartį komandai pelnė Domas Junča.

Dvejos rungtynės sužaistos ir Vilniaus regiono turnyre. Jame dešimtmečiai 2:2 baigė susitikimą su „Žalgiriečiu“, o devynmečiai – 1:3 pralaimėjo Baltijos futbolo akademijos auklėtiniams.