Septynmečiai Kaune treti

Iš aštuonių dalyvavusių komandų užimta prizinė trečioji vieta. Pralaimėta tik pusfinalyje „Žalgiriečiui“, po labai prastos rungtynių pradžios. Per pirmąsiąs penkias rungtynių minutes praleidome tris įvarčius ir nugalėtojas rungtynių praktiškai buvo aiškus. Po praleistų įvarčių komanda pradėjo žaisti žymiai geriau už varžovus bet jau buvo per vėlu. Rungtynės pralaimėtos 1:4. Komandą galėjo išblaškyti per ilga pertrauka iki rungtynių ir anksčiau nei numatyta rungtynių pradžia. Žaidėjai išėjo miegantys, nesusikoncentravę.

Grupėje pirmosiose rungtynėse sužaista lygiosiomis 2:2 su Tauro-2 ąja komanda, nors atsilikinėjome 0:2. 9:1 buvo sutriuškinti Spyrio futbolininkai, bei 4:0 įveikti Utenos utenio jaunieji žaidėjai. Mažajame finale dėl trečios vietos įveikti tie patys Utenio futbolininkai 4:2.

„Komandos pasirodymu turnyre esu patenkintas, komanda parodė charakterį ir turnyro eigoje įsižaidė ir pradėjo rodyti bent kažką panašaus į futbolo žaidimą su 3-4 perdavimais. Apskritai, čia rezultatas nebuvo esminis dalykas šiai komandai.

Komandoje debiutavo daug tik šį mėnesį atėjusių naujokų, komanda tik šį mėnesį gausiai pradėjo rinktis į treniruotes. Svarbiausias uždavinys šiame turnyre buvo – disciplinos kūrimas komandoje ir bent šiek tiek įgyti patirties rungtynėse, nes komanda turnyruose palyginus su kitomis to amžiaus komandomis dalyvavo pakankamai mažai.

Po 6 įvarčius turnyre pelnė Michail Brazis ir Dominykas Čiulada. Džiaugiuosi komandos parodytu noru ir azartu laimėti ir žaisti futbolą, tokiame amžiuje ir yra svarbiausias dalykas kad vaikai žaisdami futbolą jaustų malonumą ir pajaustų meilę futbolui“, – po turnyro pasakojo treneris Šarūnas Beivydas.