Startas „Snaigėje“ pažymėtas nesėkme

Startavusiame tradiciniame „Snaigės“ turnyre pralaimėjimą patyrė „Ateities“ komanda, kuri 0:2 nusileido vieniems turnyro favoritų „Gariūnų“ futbolininkams. Romo Juknevičiaus auklėtiniai praledo po įvartį tiek pirmajame, tiek antrajame kėliniuose.

Rungtynes pradėjo 1999 – 2000 metų gimimo auklėtiniai. Antrajame kėlinyje žaidė trimis metais vyresni kolegos.

„Pačioje rungtynių pradžioje padarėm keletą klaidelių ir lengvai leidom jiems įmušti įvartį. Iki pertraukos „Gariūnai“ turėjo dar pora gerų galimybių, tačiau patikimai sužaidė mūsų ekipos vartininkas.

Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Žaidimas tapo lygiavertis, be to mes pradėjome kurti progas. Turėjome tris puikias galimybes. Tuo ir skiriasi mažiau patyrę sportininkai nuo labiau patyrusių – pastarieji klaidų neatleidžiame.

Rungtynes vertinu patenkinamai“, – sakė R.Juknevičius.

B grupėje kartu su „Ateitimi“ ir „Gariūnais“ dar žaidžia MRU bei „Trakų“ ekipos. Kitas turas – kitą šeštadienį.