Su Vilniaus FM – įtikinama pergalė ir lygiosios

2013.02.18

Lietuvos žiemos-pavasario pirmenybių Vilniaus zonoje FM „Ateitis“ 1995-1996 ir 1997 metų komandos LFF stadione žaidė savo antrąsias varžybas. Mūsiškių varžovai buvo Vilniaus FM futbolininkai.

FM „Ateitis“ 1995-1996 metų ekipa pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę – Vilniaus FM sutriuškinta 5:1 (2:0).

Du įvarčius į varžovų vartus įmušė Martynas Vinckovskis, po kartą pasižymėjo Ernestas JuchnevičiusTomas JakštysErnestas Komarovas.

FM „Ateitis“ ir Vilniaus FM 1997 metų komandų varžybos baigėsi lygiosiomis 1:1. Pirmąjį kėlinį laimėjo varžovai. Po pertraukos rezultatą išlygino Simonas Staigys, kuriam tiksliai kamuolį perdavė sėkmingai rungtyniavęs Gvidas Šereika.

Šį savaitgalį FM „Ateitis“ 1997 metų komandos futbolininkai dalyvaus tarptautiniame turnyre „Riga Cup“, todėl rungtynės su FA „Žalgirietis“ iš vasario 24 dienos atkeltos.

Numatoma, kad šios varžybos trečiadienį, vasario 20 d. 16 val. 30 min. vyks Fanų stadione.

FM „Ateitis“ 1995-1996 m. komanda šeštadienį, vasario 23 d. 10 val. LFF stadione  žais su „Trakų“ futbolininkais.