U-11 komanda – „Ąžuolo rudens taurės“ nugalėtoja

Šeštadienį  „Ateities“ 2008 metų gimimo komanda dalyvavo mini turnyre Kaune „Ąžuolo rudens taurė 2019“.

Ateitukai turnyre sužaidė ketverias rungtynes prieš „Olimpo“, „Ąžuolo“, „Ąžuolo B“ ir ANFA (Armino Norbekovo futbolo akademiją) komandas bei tapo turnyro nugalėtojais.

 

 

„Sužaidėme gerą turnyrą. Viso turnyro metu žaidimo kreivė kilo aukštyn. Paskutinės rungtynės dėl pirmos vietos buvo geriausios turnyre, pamačiau puikių epizodų tiek gynyboje, tiek puolime, ties kuriais dirbame treniruotėse.

Ši komanda dar tik formuojasi. O tokie turnyrai priduoda pasitikėjimo savimi ir skatina toliau tobulėti. Džiaugiuosi parodytomis vyrukų pastangomis, noru ir atsidavimu. Žengėme mažą žingsnį į priekį, o dabar reikia toliau sunkiai treniruotis ir judėti į priekį.

Verta paminėti ir puikų tėvelių palaikymą – ačiū jiems už tai“, – po turnyro mintimis dalinosi treneris Robertas Šuškevič.

„2008 metų komanda vis dar „auga“ ir tai matosi kiekvienose rungtynėse. Žinoma, naudos duoda ir tai, kad šiuo metu geriausi 2008 metų vaikai treniruojasi su 2007 metų komanda. Taip sudaroma terpė tobulėti dar greičiau.

Po truputi atsiranda tarpusavio ryšys, pagalba vienas kitam tiek aikštėje tiek už jos ribų. Formuojasi puiki komandinė atmosfera.

Žinoma, pergalių nesureikšminu, dabar žymiai svarbiau žaidimo kokybė“, – pridūrė treneris.