U-18 starte – dvi „Ateities“ pergalės

Praėjusio sezono prizininkai Vilniaus „Ateities“ futbolo mokyklos auklėtiniai dviem pergalėmis pradėjo Elitinės I lygos sezoną. Pirmajame ture 2:0 buvo nugalėti bendraamžiai iš Jonavos, o antrajame ture – 6:1 sutriuškintas Klaipėdos „Atlanto“ jaunimas.

„Pernai tapome prizininkais, o šiemet esame ištremti į I lygą. Paguoda tik tokia, kad mes tokie ne vieni. Pasakysiu, kad I lyga šiemet stipresnė už elitinę. Pavyzdžiui, pernai 9 vietą užėmusi Marijampolės „Sūduva“ šiemet dominuos toje lygoje“, – niuansus vardino treneris Romualdas Juknevičius.

Rungtynėse su Jonava, „Ateitis“ po įvartį pelnė tiek pirmajame, tiek antrajame kėlinyje. Abukart pasižymėjo Edvinas Ščiupokas.

„Abu įvarčius Edvinas įmušė dėl savo individualių sugebėjimų. Nežaidėme labai gerai, tačiau pergalė pelnyta“, – kalbėjo treneris.

Antrose rungtynėse „Ateities“ auklėtiniams negalėjo pasipriešinti jaunieji atlantiečiai, kurie intrigą išlaikė tik pirmajame kėlinyje.

„Matėsi vizualiai, kad varžovai jaunesni. Kol dar turėjo jėgų, tol dar spardėsi, tačiau antrajame kėlinyje įrodėme, kad esam žymiai stipresni“, – teigė R.Juknevičius.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė E.Ščiupokas ir Irmantas Vilkevičius, po vieną – Motiejus Jokšas ir Rimvydas Strazdas.

Trečiojo turo rungtynėse „Ateities“ aštuoniolikmečiai susikaus su Vilniaus „Žalgirio-Griunvald“ klubu.