U-19 nutraukė nelaimėtų rungtynių seriją

„Ateities U-19“ futbolo mokyklos komanda iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone.   Namuose 2:1  buvo įveikta „Jonavos“ komanda, kuriai iki šiol buvo pralaimėta visus tris kartus. Mūsų komanda jau pirmajame kėlinyje pirmavo 2:0  po  Džiugo Tijūnėlio ir Karolio Norkūno įvarčių, pelnytų  34 ir 38 rungtynių  minutėmis. Jonavos komanda  rezultatą sušvelnino 90 rungtynių minutę, kuomet į „Ateities“ komandos vartus buvo paskirtas 11 m baudinys.

„ Labai džiaugiamės iškovota pirmąja pergale šiame sezone, vaikinai jos tikrai nusipelnė, nes parodė tikrai gerą ir gražų žaidimą. Komanda į šias rungtynes įdėjo visą širdį, rodė didžiules pastangas,  kai kurių vaikinų nesustabdė ir ligos bei mini traumos, visi buvę aikštėje kovėsi pagirtinai.

Pirmajame kėlinyje užtikrintai kontroliavome žaidimą, valdėme kamuolį, todėl „Jonavos“ komanda  nemažą pirmojo kėlinio dalį bėgiojo be kamuolio. Buvome aktyvūs puolime,  dažnai patekome į nuošales, bet visgi porą kartų  mūsų puolėjams pavyko sėkmingai pabėgti nuo „Jonavos“ gynėjų.   Žinoma, progų pelnyti įvartį turėjo ir Jonavos komanda, bet laimei, jiems pasižymėti nepavyko.

Mano manymu, „Jonava“ akivaizdžiai neįvertino mūsų komandos, matyt, atvažiavo į sostinę manydami, kad iškovos lengvą pergalę, tad pirmajame kėlinyje mūsų komandai pavyko  kontroliuoti žaidimą ir įgyti persvarą.

Antrajame kėlinyje varžovai bandė mus spausti, o mūsų komandai, kaip visada, antrame kėlinyje pradėjo trūkti jėgų, tačiau užtikrintai gynėmės ir bandėme kontraatakuoti.  Dėkoju komandai už parodytą kovą ir iškovotą pergalę. Pagaliau sau įrodėme, kad galime ne tik žaisti, bet ir įveikti  visas čempionate dalyvaujančias komandas. Tikiuosi, kad ši pergalė pridės vaikinams dar daugiau noro ir pasitikėjimo savimi“, – po pergalės pasakojo treneris Šarūnas Beivydas.