U-8 „Ateitis CUP“ turnyre – devinta

U-8 „Ateitis CUP“ turnyre – devinta

„Ateitis CUP“ turnyro formatas yra toks, kad net viena nesėkmė gali komandą nustumti komandą į gerokai žemesnę nei ji to verta. Turbūt, tą galime pažymėti ir kalbėdami apie U-8 komandą, kuri liko devintoje pozicijoje.

 

 

Trenerio Donato Dromanto komentaras:

„Nuolat žaidžiame 5×5 formatą,  tad  reikėjo persiorientuoti į mums kiek neįprastą 7×7 žaidimą. Tai atsiliepė pirmosiose rungtynėse, kuriose prieš sąlyginai silpnesnį varžovą iš Ukrainos sužaidėme lygiosiomis. Grupėje įveikėme stiprias Rygos RFS ir Panevėžio komandas.

Lemiamose grupės rungtynėse prieš Maskvos „Vyatich“ padarėme dvi klaidas gynyboje, kurias varžovai pavertė įvarčiais, bet parodėme charakterį išlyginome rezultatą ir turėjome progų laimėti, tačiau sužaidėme lygiosiomis. Šie prarasti taškai lėmė, kad grupėje likome antri ir tęsėme kovą dėl 9-16 vietų su visų grupių antrosiomis komandomis.

Kovoje dėl vietų įveikėme Kharkovo „Master of the ball“. Su labai stipria Maskvos FC „Fox“ komanda pirmavome ir paskutinėje atakoje praleidome įvartį, tad viskas persikėlė į baudinių loteriją, kuri mums buvo sėkmingesnė. Dėl 9-osios vietos susitikome su Minsko „Dinamo“ ir po kietos kovos juos įveikėme. Po šios pergalės vaikai džiaugėsi lyg laimėję visą turnyrą. Džiugu, kad mokame džiaugtis pergalėmis, o ne medaliais?.

Išskyrus pirmąsias, sakyčiau, adaptacines rungtynes, visose kitose buvome stipresni už varžovus. Norėjau suteikti kiek įmanoma daugiau vaikų galimybę dalyvauti „Ateitis CUP“ turnyre, tad pirmąkart dalyvavome dviem sudėtimis. Pavyko puikiai rotuoti vaikus ir išlaikėme aukštą tempą visose rungtynėse. Turnyro metu pirmąkart darėme savo ir varžovų žaidimo analizę pasitelkiant video medžiagą.

„Ateitis CUP“ tam yra puikios sąlygos, nes kiekvieną vakarą jau turi visų žaistų rungtynių video. Vaikai stebino kiekvienose rungtynėse, taip žaidžiančių jų dar nesu matęs. Komanda sužaidė geriausią savo turnyrą! Tai įrodo įveiktų komandų pavadinimai. Ačiū tėvams, kurie sukūrė puikią atmosferą!

Nuolat laukiam naujų vaikų norinčių atrasti futbolą, tad kviečiu prisijungti prie mūsų!“