U10 – Wellkid PRO lygoje

U10 – Wellkid PRO lygoje

Antradienį ir trečiadienį Donato Dromanto treniruojama „Ateities“ 2011 metų gimimo komandos žaidė eilinio turo rungtynes. Pirmoji komanda susitiko su „TFA Riterių“ bendraamžiais, antroji komanda – su „Granitu“.

Treneris Donatas Dromantas:

„Trečiadienį Ateitis A U10 Well Kid PRO lygoje žaidė su Talentų FA. Turime tikslą, kuo daugiau žaidime įtraukti vartininkus, nes tai sukuria kiekybinį pranašumą. Šiose rungtynėse prašėme labai daug aktyvumo dalyvaujant atakose ir jas pradedant būtent iš vartininkų. Matėme vartininkų prasiveržimų, įvarčių ir tikslių rezultatyvių perdavimų. Turime labai intensyvų grafiką šiuo metu, nes dalyvaujame Lietuvos čempionate su dviem komandomis, be to vyksta turnyrai savaitgaliais, tad šiose rungtynėse davėme poilsio keliems berniukais. Kitos rungtynės jau šiandien 17 valandą su BFA.

 

 

B komanda pirmadienį Wellkid Pro lygoje svečiavosi Naujojoje Vilnioje ir sužaidė su „Granito“ komanda. Smagu, kad turėjome galimybę žaisti ant natūralios vejos. Esu labai patenkintas rungtynėmis, laikėmės susitarimų. Pirmasis penketas mokėsi kompaktiškai gintis ir greitai atakuoti, antrasis penketas daugiau atakuoti ieškant situacijų 1×1 ar 2×1. Visi vaikai išpildė keltas užduotis!“