Viena pergalė, trejos lygiosios ir antroji U-12 vieta BFA taurėje

Viena pergalė, ketverios lygiosios ir antroji U-12 vieta BFA taurėje

Praėjusį savaitgalį „Ateities“ U-12 komanda dalyvavo BFA cup turnyre, kuriame tarp dvylikos komandų užėmė antrąją vietą. Verta pažymėti, kad treneris Robertas Šuškevič į savo komandą buvo pasikvietęs keturis metais jaunesnius žaidėjus.

„Visomis prasmėmis naudingas turnyras. Sužaidėme penkerias rungtynes su stipriais varžovais ir nepatyrėme nei vieno pralaimėjimo“, – sakė treneris.

 

 

Turnyrą komanda pradėjo pergale 2:1 prieš A.Narbekovo akademijos bendraamžius bei lygiosiomis 2:2 – su Rygos RFS komanda. Šioje dvikovoje išlyginamasis įvartis buvo įmušas jau per pridėtą laiką. Kaip vėliau paaiškėjo, šis įvartis komandai dovanojo kelialapį į geriausiųjų turnyro komandų ketvertą.

„Pastangos, motyvacija, noras – savybės, kurias mačiau kiekvieno žaidėjo veide. Mane tai džiugino. Žaidimas tikrai galėjo būti geresnis, tačiau ne viskas iš karto. Toliau nuosekliai dirbsime ir sieksime savo užsibrėžtų tikslų.

Man smagu stebėti puikią komandos atmosferą, kurią formuoja komandos nariai ir garsiai palaikantys tėveliai. Vietų niekada nesureikšminame, tačiau būti tarp prizininkų visada smagu“, – sakė treneris R.Šuškevič.

Į top ketvertą pateko visos Vilniaus komandos ir su visomis „Ateitis“ sužaidė lygiosiomis. Dėl vienodų rodiklių su „Granitu“ netgi buvo mušami baudiniai, kurių seriją laimėjo „Ateitis“.