Antroje lygoje – lygiosios ir pralaimėjimas

Nesėkmingai antros lygos Pietų zonos antrajame rate žaidžiantys “Ateities” futbolininkai per paskutines dvejas rungtynes iškovojo vos vieną tašką. Iš pradžių nulinėmis lygiosiomis sužaista su “Teros” komanda, o vėliau 3:4 po įtemptos kovos Kybartuose pralaimėta “Sveikatai”.

Pirmuoju atveju “Ateitį” iš proto vedė neišnaudotos progos, antruoju – padarytos klaidos bei gauti du vienuolikos metrų baudiniai per pirmąsias dvidešimt susitikimo minučių.

Dvikovoje su “Tera” įmušti galėjo kas netingėjo, tačiau arba smūgiai buvo netaiklūs, arba stebuklingu būdu šią komandą gelbėjo vartininkas.

Rungtynės su “Sveikata” prasidėjo užsidirbtu bei varžovų realizuotu baudiniu. Tiesa, netrukus savo žodį tarė ir “Ateities” futbolininkai. Vos po minutės Armandas Fedorovičius rezultatą išlygino.

Dar po trijų minučių vėl triumfavo “Sveikata”, realizavusi jau antrą baudinį, o dar po trijų minučių – įmušusi įvartį iš žaidimo. Įvačių karusėlė nesibaigė ir sužaidus pusvalandį Jurijus Serbinas skirtumą sušvelnino. Tai reiškė, kad per keturiolika žaidimo minučių abi komandos įmušė net penkis įvarčius.

Po pertraukos žaidimas buvo ramesnis. Kėlinio viduryje kybartiškiai vėl padidino skirtumą iki dviejų įvarčių, o besibaigant dvikovai, tašką padėjo Dmitrijus Lišai.