Antroje lygoje skaudus pralaimėjimas

Be Mato Gudaičio ir Džiugo Tijunėlio antros lygos Pietų zonos rungtynes žaidusi “Ateities” komanda 1:4 pralaimėjo Kėdainių “Nevėžio B” komandai. Pralaimėjimą lėmė šiurkščios gynėjų klaidos.

Dvikova nuo pat susitikimo pradžios prasidėjo itin aktyviai. Per pirmas penkias minutes abi komandos sukūrė po vieną puikią progą įvarčiui pasiekti. Abiem atvejais nepavyko.

Tada kėlinio viduryje abi komandos įmušė po įvartį, nors iš esmės tų situacijų rimtomis progomis vadinti neišeina. “Ateitis” suklydo – varžovai įmušė, Jurijus Serbinas – kėlė kamuolį į baudos aikštelę, Kėdainių vartininkas – įsimetė kamuolį į savo vartus.

Prieš pat pertrauką komandos vėl apsikeitė pavojingomis progomis, bet sėkmė šypsojosi tik “Nevėžiui B”.

Antrajame kėlinyje “Ateitis” perėmė iniciatyvą. Pradėjo kurti progas, uždirbo 11 metrų baudinį, užvaldė aikštės vidurį, tačiau įvarčio neįmušė nei vieno.

“Nevėžis B” po truputį atgavo žaidimo kontrolę ir visas savo progas vertė įvarčiais. “Ateitis”, savo ruožtu, per paskutines 12 minučių užsidirbo dvi raudonas korteles, o tai reiškia, kad kitose rungtynėse žaidėjų pasirinkimas bus dar mažesnis.