„Ateities“ aštuoniolikmečiai smaginosi Marijampolėje

Lietuvos A lygoje dalyvaujantys 1996 – 97 metų „Ateities“ auklėtiniai išvykoje 4:0 sutriuškino Marijampolės „Sūduvą“ bei grįžo į antrą vietą turnyro lentelėje.

Rungtynės prasidėjo vilniečių žaidimo kontroliavimu bei aktyvesniu žaidimu. Viso to rezultatas – puikus tolimas Gvido Šereikos įvartis.

Po įvarčio vilniečiai kiek sulėtino žaidimą ir tuo iškart pasinaudoję marijampoliečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Tačiau po pertraukos vėl viskas stojo į senas vėžes. „Ateitis“ užtikrintai kontroliavo žaidimą bei įmušė dar tris įvarčius.

Antrasis rungtynių įvartis buvo įmuštas po įspūdingo Vitalijaus Karablikovo reido ir atmesto kamuolio Rimvydui Strazdui. Pastarasis suteikta galimybe pasinaudojo.

Tas pats R.Strazdas pelnė ir trečiąjį rungtynių įvartį. Šįkart jam sėkmingai kamuolį iš krašto pakėlė Motiejus Jokšas.

Rungtynėms besibaigiant, tašką padėjo Arnas Grygalis.

„Patenkintas rungtynėmis, išskyrus pirmojo kėlinio pabaigą. Per pertrauką išsiaiškinome, kad reikia labiau aukotis. Vaikinai suprato ir antrąjį kėlinį sužaidė puikiai“, – apie rungtynes sakė treneris Romualdas Juknevičius.