„Ateities“ duetas Lietuvos (U-18) rinktinėje

antrose_turnyro_minske_rungtynese_-_u-18_rinktines_nesekme_pries_ukraina_b

Tarptautinio Minsko turnyro pirmose rungtynėse, kuriose dalyvauja ir Lietuvos U-18 (gimę 1997 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė 1:0 prieš Kirgiziją. Įvartį pelnė, pirmajame kėlinyje. po keitimo pasirodęs „Ateities“ futbolo mokyklos auklėtinis gynėjas Dominykas Barauskas. Šiose rungtynėse nuo 59 minutės žaidė dar vienas „Ateities“ žaidėjas Lukas Valvonis.

Antrąją turnyro dieną Minske lietuviai 0:3 nusileido Ukrainos rinktinei. Po šios dvikovos Lietuvos ir Ukrainos rinktinės, surinkusios po tris taškus, dalijasi pirmą vietą A grupėje. Galutinės pirmojo etapo vietos paaiškės po rytojaus Ukrainos ir Kirgizijos komandų susitikimo.

Antrose rungtynėse D.Barauskas žaidė visas rungtynes, L.Valvonis – iki 70 minutės.