„Ateities“ futbolininkai – tarptautinių turnyrų snaiperiai

Vilniaus FM „Ateitis“ komandų žaidėjai 11-metis Matas Gudaitis ir 13-metis Julius Momkus tapo prestižinių tarptautinių turnyrų Rygoje ir Sankt Peterburge rezultatyviausiasis žaidėjais. Abu jie įmušė po 7 įvarčius.

FM „Ateitis“ 2000 metų komanda Latvijos sostinėje surengtame „Riga Cup-2012“ turnyre iš 16 komandų užėmė penktąją vietą.

Trenerio Dainiaus Gudaičio vadovaujama komanda grupės varžybose 2:0 įveikė Suomijos Vantos VJS komandą (įvarčius pelnė Matas Gudaitis ir Vilius Žydelis) bei 3:0 sutriuškino  Lenkijos Bialystoko „Jagellonia“ (Džiugas Tijūnėlis – 2 įvarčiai, M. Gudaitis – 1).

Dėl pirmosios vietos grupėje žaista su švedų IFK „Stocksund“. Po dvejų M.Gudaičio įvarčių mūsiškiai pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 2:0. Deja, po pertraukos švedams pavyko išlyginti rezultatą. Rungtynės baigėsi 2:2. Abi komandos surinko po 7 taškus, bet dėl geresnio įvarčių santykio IFK „Stocksund“ futbolininkai tapo grupės nugalėtojais, o „Ateities“ futbolininkams toliau teko žaisti dėl 5-8 vietų.