“Ateities ir “Sūduvos B” rungtynėse užfiksuotos lygiosios

Antroje lygoje rungtyniaujanti “Ateities” komanda nutraukė penkių pralaimėjimų seriją lygiosiomis 1:1 sužaisdama su Marijampolės “Sūduvos B” komanda. “Ateičiai” įvartį pelnė Jurijus Serbinas, o komandai iki pergalės pritrūko vos kelių akimirkų.

“Ateitis” šioje dvikovoje už varžovus buvo dviem galvomis geresnė komanda, tačiau septyni atlikti keitimai bei raudona kortelė vartininkui jėgų santykį kiek pakeitė.

“Man labai svarbu buvo tai, kad gautų pažaisti visi žaidėjai. Aišku, pergalės norėjosi ir jei būčiau laikęs pagrindinę sudėtį iki susitikimo pabaigos, tikėtina, kad būtumėm laimėję. Tačiau prioritetai šios komandos ne tokie”, – po rungtynių kalbėjo pirmą kartą komandai vadovavęs Dainius Gudaitis.

Pirmojo kėlinio viduryje Matas Gudaitis tiesiog tobulu perdavimu suteikė galimybę pasižymėti J.Serbinui. Pastarasis šį šansą išnaudojo. Po pertraukos pats M.Gudaitis atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau sukirto kamuolį į virpstą.

Netrukus pro “Sūduvos B” vartininką dar kelis kartus praskriejo kamuolys, tačiau visi smūgiai buvo atliekami šalia vartų. Tuomet keitimų karuselė jau buvo užsukta ir per maždaug 20 minučių iš viso atlikti net septyni keitimai. Įskaitant ir vartininko.

90+4 minutę antroje lygoje debiutavęs jaunasis Nojus Šulnis paliko valiko vartus ir už baudos aikštelės ribų sužaidė ranka. Teisėjas debiutantui parodė raudoną kortelę, o į vartus stojo aikštės žaidėjas.

Netrukus jis pamatė, kaip baudos smūgiu “Sūduvos” legionierius muša išlyginamąjį įvartį. Po šių lygiųjų “Ateitis” išsaugojo ketvirtąją vietą.