„Ateities“ lygiosios Visagine

Dvyliktą vietą antros lygos pietų zonoje užimanti Vilniaus „Ateities“ komanda lygiosiomis 3:3 baigė rungtynes Visagine su vietos komanda, kuri turnyro lentelėje užima dešimtą vietą.

Rungtynės vilniečiams prasidėjo labai nesėkmingai – sužaidus vos keletą minučių įvartį įmušė aikštės šeimininkai. Irmantas Vilkevičius rezultatą išlygino, tačiau prieš pertrauką, „Ateities“ vartininkas darkart traukė kamuolį iš vartų tinklo.

„Reikia pažymėti, kad pirmajame kėlinyje neužtikrintai sužaidė gynėjų grandis bei vartininkas. Vėl prasileidom tokius įvarčius, kokių prasileisti neturėtumėm“, – sakė treneris Romualdas Juknevičius.

Po pertraukos Rimvydas Strazdas įspūdingu smūgiu rezultatą išlygino, o I.Vilkevičius pirmąsyk šiame susitikime išvedė savo ekipą į priekį. Visaginiečių „va bank“ susitikimo pabaigoje davė vaisių – jie besibaigiant rungtynėms, rezultatą išlygino.

„Antrajame kėlinyje kovojome pagirtinai. Žaidimas tikrai buvo geras, bet pasikartosiu, vis dar negalime stabilizuoti gynybos linijos“, – reziumavo treneris.

Kitas rungtynes „Ateitis“ žais su Prienų „Rūdupiu“.