Ateitis CUP 2022 Pavasaris U14 turnyras ir vėl praūžė Vilniuje

Ateitis CUP vaikų ir jaunimo futbolo turnyras ir vėl startuoja Vilniuje. Šį savaitgalį (vasario 18-20dienomis) Vilniaus futbolo stadionus drebino jaunieji futbolo talentai iš visos Lietuvos ir užsienio šalių. Po ilgos pertraukos dėl covid-19 pandemijos visame pasaulyje, turnyras po truputį įgauna pagreitį ir jei situacija neblogės – po poros metų pertraukos turnyras pasieks iki pandeminį dalyvių skaičių.

Šį savaitgalį savo jėgas surėmė irkovojo dėl nugalėtojų vardo U14 amžiaus grupės vaikinai (2008 m. gimimo). Renginys vyko nuo penktadienio ryto, o finalinės varžybos vyko sekmadienio ryte. Šį savaitgalį varžėsi 12 komandų, iš kurių tokios elitinės komandos kaip FC Juventus (Italija), FC Flora (Estija), SK Super Nova (Latvija), Lietuvos regionų rinktinė (Lietuva), FK Žalgiris (Lietuva) ir t.t.

Ateitis CUP 2022 Pavasaris U14 turnyro nugalėtojai:

1 vieta FC Juventus (Italija)

2 vieta FK Žalgiris (Lietuva)

3 vieta Lietuvos Regionų nacionalinė rinktinė (Lietuva)

Taip pat buvo išdalinti ir Individualūs prizai geriausiems žaidėjams: geriausias turnyro vartininkas – FC Juventus (Italija); geriausias turnyro vidurio puolėjas – Lietuvos Regionų nacionalinė rinktinė (Lietuva) ; geriausias gynėjas – FK Žalgiris (Lietuva) žaidėjas; naudingiausias žaidėjas – FC Juventus (Italija); geriausias turnyro puolėjas – Talentų futbolo akademija (Lietuva).

Sekantys Ateitis CUP 2022 Pavasaris turnyrai vyks kovo mėn., kur laukiamos tokios futbolo žvaigždės kaip FC Juventus (Italija), AC Milan (Italija), Dinamo Tbilisi (Sakartvelas), FC Shakhtar Donets (Ukraina), Hammarby TFF (Švedija), FA Ateitis (Lietuva) ir dar daugelis kitų elitinių futbolo komandų iš visos Lietuvos.

Prisijunkite ir atvykite stebėti puikaus vaikų ir jaunimo futbolo Vilniaus mieste. O kas negalės atvykti iki Vilniaus – sekite tiesiogines varžybų transliacijas mūsų Youtube kanale FM Ateitis.

Ateitis CUP 2022 Pavasario U14 turnyras dalinai remiamas Sporto Rėmimo fondo lėšomis.